Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

FAQ

Je možné u vás koupit dárkový certifikát na masáž?

Jak dlouhá je doba platnosti poukázky?

Kdy se u vás můžu zastavit?

Při telefonické objednávce na masáž je možné si zvolit masérku a masážní místnost?

Co si mám vzít s sebou?

Je mi 65, je tato masáž také pro mě?

Může masáž zajít i troch dál?

Je v pořádku, pokud při masáži budu vzrušený a případně budu mít i erekci?

Mám problémy s erekcí, je masáž přesto pro mě?

Rád/a bych se nechal/a namasírovat spolu se svým partnerem/partnerkou – je to u vás možné?

Může být masáž také obohacením mého sexuálního života v partnerství?

Při milování toho moc necítím a nejsem příliš v kontaktu s tělesným potěšením. Může mi masáž pomoci?

Kdo mě bude masírovat?

Může při masáži dojít k orgasmu a ejakulaci?

Je možné, aby mě při masáži doprovázel/a můj partner/moje partnerka a díval/a se při tom?

Co znamená "Velký tah"?

Zahrnuje Královská masáž to, co popisujete u Luxusní masáže, tedy "poznejte nové možnosti prožívání sexuality a vzrušení. Naučte se techniky hluboké relaxace a transformace vzrušení v blaženost"?

Mám dárkový pokaz na 2h, ve Vaší nabídce vidím rituály s intimní masáží i bez. Ještě nevím, jak se budu cítit, mohu se ohledně volby intimní masáže rozhodnout na místě?

Jak dlouho trvají jednotlivé úseky rituálu/masáže?

Mám se orgasmu odevzdat nebo ho spíš "rozdýchat"?

Můžu si vybrat místnost na masáž?

Mám zkušenost s astrálními a esoterickými prožitky. Bude masér/ka vědět, jak v tomto případě reagovat?

Trochu mi dělá starosti, být v intimním prožitku s "cizím" masérem. Jaká je role masírujícího a udržet hranice?

Jak je možné zvýšit prožitek při masáži?

 

Je možné u vás koupit dárkový certifikát na masáž?

Ano! Můžete si jej u nás vyzvednout osobně 7 dní v týdnu (prosím domluvte po emailu info@tantraspa.cz či mobilu 777 858 864 čas vyzvednutí) anebo Vám jej pošleme na dobírku (zpravidla do 2-3 dnů). Dárkový certifikát můžeme vystvavit pro jednotlivce i páry na zvolenou délku masáže nebo na zvolenou finanční hodnotu, která bude na certifikátu uvedena.

Dárkové certifikáty je možné vystavit také na individuální výuku masáže či na seminář tantra masáže - aktuální termíny kurzů najdete na www.denisaarichard.cz.

 

Jak dlouhá je doba platnosti poukázky?

Standardní doba platnosti certifikátu je půl roku. Pokud je nutno (například pro nemoc, těhotenství a porod, cestu do zahraničí...), je možnost platnost certifikátu i prodloužit.

 

Kdy se u vás můžu zastavit?

Uvítáme vás každý den – i o svátcích – od 10 do 22 hodin. Termín s námi prosím domluvte předem. Objednejte se nejlépe den a více dopředu, můžete však zkusit zavolat i v den masáže.

 

Při telefonické objednávce na masáž je možné si zvolit masérku a masážní místnost?

Ano, je možné zvolit si masérku i místnost, a snažíme se maximálně vyjít vstříc. Na internetu máme Kalendář služeb, která maséra pracuje v jaký den. Současně je někdy možné vyžádat si masáž i u masérky, která v daný den nepracuje, pokud ona má možnost - tedy na dotaz. Stejné je to s mísntosí - pokud již není obsazená, lze vybranou místnost zarezervovat.

 

Co si mám vzít s sebou?

„Přineste“ sama sebe, peníze za masáž v hotovosti a trochu času navíc pro pohovor před a po masáži, sprchu apod. Čisté ručníky, sprchový gel, šampon, fén – to vše u nás najdete.

 

Je mi 65 let, je tato masáž také pro mě?

Vítáme muže i ženy každého věku. Na novou hezkou zkušenost není nikdy pozdě!

 

Může masáž zajít i trochu dál?

Ne. Tato možnost je vyloučena. Při masáži jste v přijímající roli a můžete si užívat uvolnění, dotek vychází od nás. Prožíváte smyslnost a pro kontakt je zde jasný rámec. Není možné masírovat nás. Ani na nás sahat.

 

Je v pořádku, pokud při masáži budu vzrušený a případně budu mít i erekci?

Ano! Tantra masáž uvolňuje a nabíjí energií. Sexuální energie se často shromažďuje v pánvi a při masáži se probouzí. Často to prožíváme jako vzrušení, proto může být tantra masáž velmi smyslná. Co se přirozeně objeví, vítáme.

 

Mám problémy s erekcí, je masáž přesto pro mě?

Ano! Masáže lingamu (intimní masáž pro muže) je velmi příjemná nezávisle na erekci. Potěšení se rozlévá po celém těle. Tantra masáž může mít pozitivní vliv také na psychicky podmíněnou poruchu erekce. Díky rámci bez tlaku a strachu se můžete hluboce uvolnit a prožívat vlastní smyslnost velmi intenzivním způsobem.

 

Rád/a bych se nechal/a namasírovat spolu se svým partnerem/partnerkou – je to u vás možné?

Srdečně vás vítáme! Nabízíme párovou masáž ve společném proostoru nebo oddělených místnostech. Můžete se nechat namasírovat od muže a ženy nebo od dvou žen z našeho týmu. Mnoho párů si tento dárek dává k výročí svatby či jinému dni, kteří si chtějí krásně užít.

 

Může být masáž také obohacením mého sexuálního života v partnerství?

Určitě! Ať už přijdete společně či sami, doteky, které přijímáte, jsou velkou inspirací pro intimní dotek v partnerství. Navíc se při přijímání masáže můžete dotknout nových rovin vaší sexuality. Na přání vás masér/ka naučí pracovat s dechem a rozvádět sexuální energii po těle (tzv. Velký tah). Tento způsob cirkulování sexuální energie v těle pochází z taoismu a podporuje rozšíření potěšení do celého těla. Odcházíte plní ozdravující energie a každá vaše buňka tančí radostí!

 

Při milování toho moc necítím a nejsem příliš v kontaktu s tělesným potěšením. Může mi masáž pomoci?

Ano! Díky rámci bez tlaku a očekávání a láskyplnému pozornému doteku máte příležitost objevovat nové roviny vlastního prožívání. Tantra masáž dotekem oslovuje nejen tělo, ale i duši. Obzvlášť pro ženy je často klíčem k vlastní smyslnosti spojení těla a citu – kontakt s tím, co cítí v srdci. Bezpečný rámec a masáže a citlivý přístup toto umožňuje.

 

Kdo mě bude masírovat?

V našem týmu pracují ženy a muži, které ze srdce zajímá masáž, tantra, práce s energií a léčením. Mají důkladné vzdělání v tantra masáži a dalších technikách práce s tělem - například klasická masáž, thajská masáž, shiatsu, kraniosakrální terapie, masáž lávovými kameny, havajská masáž, reiki ad. Většina z nich pravidelně asistuje na kurzech tantry a tantra masáží TantraWorld.

 

Může při masáži dojít k orgasmu a ejakulaci?

Může se to stát, ale nemusí. Podporujeme ženy a muže, kteří k nám přicházejí, v rozvoji smyslnosti a celostního vnímání vlastního tělesného prožitku. Dotek může být i velmi vzrušující a ke konci intenzívní masáže o délce 1,5 hodiny a více dojde přirozeně k završení formou orgasmu. Pro jiné je naopak důležité přijímat bez tlaku, užívat si smyslný a láskyplný dotek bez cíle. Obojí je možné! Smyslem tantra masáže je energii probudit, udržet a rozprostřít po celém těle. Zákazy a hodnocení zde nejsou na místě.

 

Je možné, aby mě při masáži doprovázel/a můj partner/moje partnerka a díval/a se přitom?

Ano. Prosím domluvte tuto možnost při sjednávání termínu.

 

Co znamená "Velký tah"?

Velký tah je technika práce s dechem a tělem (svalovým napětím a uvolněním), kterou se partner při masáži může naučit a nacvičit - pokud ho to bude zajímat. Tato technika napomáhá rozprostřít vzrušení do celého těla, a prožít tak celotělový orgasmus, při kterém nedochází k ejakulaci - a energie tak zůstává v těle.

 

Zahrnuje Královská masáž to, co popisujete u Luxusní masáže, tedy "poznejte nové možnosti prožívání sexuality a vzrušení. Naučte se techniky hluboké relaxace a transformace vzrušení v blaženost"?

Ano, Královská masáž zahrnuje všechny prvky masáže Luxusní. Díky delší době masáže může mít někdy i silně transformativní charakter a vést do velké hloubky prožitku. Navíc může zahrnovat i další prvky, například Rituál probouzení smyslů. Osobně vidím hlavní benefit v tom, že díky dlouhé době, během níž se v masáži postupně buduje energie a současně dochází k hlubokému uvolnění, tak přijímající může zažít opravdu zajímavé stavy práce s energií, blaženost... Je to individuální, nakolik se kdo uvolní a otevře, ale mezi 2 a 3h může být opravdu velký rozdíl.

 

Mám dárkový poukaz na 2h, ve Vaší nabídce vidím rituály s intimní masáží i bez. Ještě nevím, jak se budu cítit, mohu se ohledně volby intimní masáže rozhodnout na místě?

 

Ano, v rámci zvolené délky je prostor na obojí a rozhodnout se můžete podle pocitu na místě. Je třeba vědět, že u rituálu Umění doteku a u rituálu tantrické masáže s intimní masáží se liší cena.

 

Jak dlouho trvají jednolivé úseky rituálu/ masáže?

Jednotlivé fáze masáže mají svou přibližnou minimální délku, obzvláště u dlouhých masáží vždy masér/ka reaguje podle reakcí masírovaného. Například rituální úvod vestoje tak někdy může trvat 10 minut, někdy ale třeba i 30 minut. Stejně tak další fáze se mohou lišit v délce podle reakcí. U někoho mohou jemnější doteky probíhat dlouho, a u jiného člověka, který reaguje více na pevnou olejovou masáž, zase prodloužíme tuto fázi. Stejně tak s intimními masážemi, pokud zmíním specificky ženy, tak u některých masáž joni (intimní části) může znamenat dlouhé přikládání dlaní na vnější partie a bříško, u jiné dlouhou vnitřní masáž. Masér vždy sleduje, na co přijímající reaguje, co ho/ ji otevírá a více dostává do energie, a na co příliš nereaguje nebo ho/ ji naopak zavírá. Cílem je probudit životní sílu a rozprostřít tuto živost a radost do celého těla, což se jednak děje díky masáži samotné, a pomáhá tomu i "spolupráce" přijímajícího - prohloubený dech, pohyb vlastního těla (lze se vrtět, přetáčet..), přirozené uvolnění hlasu a emocí. Tzn. nechat vše plynout, nic nezadržovat - obzvlášť pocity nechat volně procházet. Cokoliv se objeví. Někdo přijímá klidně a prožitek je "uvnitř", někdo přijímá "dynamicky" se zvuky, pláčem, nahlas projeveným vzrušením... Nic není správně či špatně, každý prožitek je hodně individuální. Masírující jsou na to připraveni, znají dynamiku masáží, sami mnohokrát prošli přijímání i dávání a znají souvislosti a efekty práce s tělem. Nemají tedy strnulé a hodnotící představy o tom, jak by se přijímající "správně" měl chovat. Záměr je oživit a podpořit v tom, co se "z těla" objevuje - ať už je to vzrušení, klid, bouře emocí, astrální prožitky apod.

 

Mám se orgasmu odevzdat nebo ho spíš "rozdýchat"?

Když přichází vzrušení a orgasmus, doporučujeme se - stejně jako s pocity - odevzdat se a poddat tomu prožitku. Ke standardnímu prožitku orgasmu často patří stažení těla do napětí. Doporučujeme si s tímto hrát a do orgasmu se spíše uvolňovat. Hluboký dech pomáhá - může to být ale i zcela jemný hluboký dech, "měkký", neměl by být na sílu. (U masží muže to vypadá často trochu jinak než u masáže žen, kdy naopak doporučujeme určité zapojení svalů a dynamiku, která je dalo by se říct "silová" - pro ženské tělo je přirozený a blažený jemnější přístup odevzdání se a plynutí. Ale opět - je to případ od případu - a každý prožitek a člověk je jedinečný.)

 

Můžu si vybrat místnost na masáž?

Místnost si můžete vybrat. Hodně oblíbená je "Buddhova místnost" s velkou dřevořezbou Buddhy, barevně krémová + tmavě červená, prostorná. Jejím "protipólem" je tzv. Andělská místnost, bílo-stříbřitá. Dále máme Perleťovou místnost s tmavým dřevem a krémovoými barvami a Indickou místnost, která je propojená se saunou. Fotografie si můžete prohlédnout  zde >>> Případný výběr místnosti nám prosím dejte vědět při objednávce, protože masér/ka se v dané místnosti připraví, nahřeje místnost na potřebnou teplotu atd.

 

Mám zkušenost s astrálními a esoterickými prožitky. Bude masér/ka vědět, jak v tomto případě reagovat?

Naši maséři a masérky zkušenost s mnoha aspekty osobního a duchovního rozvoje, a dokáže tak tzv. držet energii - udržovat přítomnost a vědomí - v mnoha rovinách prožitku přijímajícího, ať už jsou to astrální prožitky, emoce, silné stavy vzrušení apod.

 

Trochu mi dělá starosti, být v initmním prožitku s "cizím" masérem. Jaká je role masírujícího a udržet hranice?

K roli a přístupu masírujícího: v masážích, které provádíme, se snoubí láskyplná přítomnost a profesionální odstup, což je z našeho pohledu pro tento typ masáží klíčové. Masér/ka je průvodcem, pomáhá přijímajícímu v prožitku, osobním rozvoji. Ale současně tam není "osobně". V určitém smyslu lze v některých aspektem přitovnat roli maséra/ky k roli terapeuta, který je maximálně přítomný, podporující, ale udržuje vztah profesionál-klient - tzn. kontakt je omezen na dobu a průběh sezení/ masáže, neangažuje se dále v sobním životě klienta/ klientky atd.

 

Je to až neuvěřitelné, jak výrazný vliv na prožívání při masáži má její aktivní přijímání. Aktivním přijímáním se rozumí zapojení pohybu, dechu a zvuku masírovaného. Více o aktivním přijímání masáže si můžete přečítst v našem článku ZDE.

Pro muže navíc doporučujeme vyzkoušet taoistickou techniku Velký tah, která umožňuje proměnit vzrušení v prožitek radosti, štěstí a vitality i na dlouhou dobu po masáži. Techniku vás rádi naučí naše masérky a maséři.