Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Vaginální mapování

Otevřít se lásce a radosti...

Program pro ženy, které touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě. Program pro zvýšení intenzity a kvality sexuálního prožitku.

Chcete vnímat více lásky, naplnění, štěstí a radosti?
Máte pocit, že byste v intimitě i v životě mohla nebo měla prožívat více? Potřebujete efektivní léčení tělesných i duševních jizev, zranění či necitlivosti vzniklé porodem, operačními zákroky či zneužíváním?

Pokud je Vaše odpověď alespoň na jednu z výše uvedených otázek ANO, nabízíme Vám jednu z nejefektivnějších metod - dotekovou techniku, která slouží ke zvýšení citlivosti a rozpouštění starých traumat a bolestí na emoční i tělesné úrovni.

Vaginální mapování - revoluční dotyková technika:

„Velká část žen, se kterými se setkávám, někde v hloubi těla a duše cítí, že by v životě i v intimní oblasti mohly a měly prožívat VÍC. Víc lásky, víc naplnění, víc smyslu, víc radosti, víc hloubky, víc vášně... V příručkách pro zlepšení sexuálního života se zpravidla setkáme s řadou technických návodů, které však z intimního života činí spíš zručnostní a sportovní výkon, než aby vedly k naplňujícímu milování a blaženosti. Zmiňované “tipy a triky" se často míjejí účinkem proto, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale díky zvýšení vlastní citlivosti, ukotvení se ve svém středu, otevření se a odevzdání. Namísto přidávání technik a stimulace především ubíráme a rozpouštíme to, co hlubce a intenzitě prožitku blaženosti brání." Denisa Palečková, lektorka a spoluzakladatelka Tantra Spa Vinohrady

Objednejte se k účasti programu práce s tělem Potěšení a léčení. Program nabízí sérii sezení se zkušenou terapeutkou či terapeutem za využití jedné z účinných technik Sexuologické práce s tělem. Sexological Bodywork je nová profese vzniklá v USA, která má mimořádně ozdravné a revitalizující účinky.

Lekce jsou Vám individuálně sestaveny přímo na míru podle úvodního pohovoru, kde zjistíme Váš záměr a Vaše požadavky. Skládají se z praktických cvičení, na kterých Vás naše terapeutky či terapeuti budou prostřednictvím láskyplného pozorného doteku provádět cestou zvýšení schopnosti prožívat a cítit intimní části Vašeho těla.

Naučíte se, jak vnést více vědomí a láskyplné pozornosti do těchto míst, které jsou základem života i naší životní energie a vitality. Získáte schopnost více a hlouběji prožívat, případně také uvolnit staré bloky, napětí a více se otevřít lásce a radosti.

Možné je také léčení jizev, zranění či necitlivosti vzniklé porodem, operačními zákroky či zneužíváním. 

Přečtěte si nejnovější ohlasy k této metodě zde.

Přečtěte si článek o vaginálním mapování v Babywebu, odkaz zde.

Přečtěte si článek o vaginálním mapování v mojeBetynka, odkaz zde.

Více o metodě si můžete přečíst zde.

Vaginální mapování - návrat k sobě:

 

“Je lepší jít nejprve na kurz nebo na individuální sezení vaginálního mapování? Čím se liší kurz a individuální sezení v Arkaya - centru těla?"

Obojí skýtá něco, a přestože je metoda jedna a ta samá, je i prožitek často odlišný. Něco může poskytnout pouze seminář a něco zase hlavně individuální sezení.

Seminář - některé z odlišností oproti individuálnímu sezení:

1/ Výklad k metodě přímo od lektorky Denisy Palečkové, která VM do České republiky zavedla v rámci výcviku Sexological Bodywork. Kurzy Potěšení a léčení pro laickou i odbornou veřejnost pořádá v ČR od roku 2012.

2/ Díky aktivní účasti mnoha dalších žen vzniká na seminářích jedinečné “léčivé pole”. Zkušenost a posun každé jednotlivé účastnice je současně i obohacením pro ostatní ženy. Řada z vás má možná zkušenost, že ve skupině si zacvičíte (například jógu, zumbu, …) mnohem lépe a vydatněji, než když dělate to samé doma. Zde kromě tohoto efektu ještě dochází k obohacení každé ženy i na vnitřní rovině skrze zkušenost ostatních.

3/ Seminář doplňují další techniky práce s tělem a dechem pro hlubší uvolnění a puštění nepotřebného.

4/ Na seminář je možné vzít i svého partnera, kamaráda, kamarádku… někoho, kdo se metodu naučí a s nímž pak můžete pokračovat i po kurzu v dalších sezeních. Také na kurzu se seznámíte s dalšími, kteří se postup naučí, a můžete se na dalších sezení domluvit společně.

Individuální sezení - výhody:

1/ Pracujete se zkušenou masážní terapeutkou či terapeutem. Ti mají s metodou již bohaté zkušenost a jsou pro Vás velmi kvalitními průvodci. (Důležité: zjistit si: kam jdu, ke komu jdu, jaké má daný terapeut vzdělání a zkušenosti, jaké má reference…).

2/ Díky soukromí se můžete možná snáze uvolnit (ovšem některé ženy se zase lépe uvolní díky tomu, že vnímají uvolnění jiných žen na semináři, a funguje to jako inspirace).

3/ Na sezení můžete být sama nebo na přání i s partnerem. Také individuální sezení lze pojmout jako výuku. Některé ženy chtějí, aby se metodu naučil i partner. Často pak volí variantu, že při jednom či více ze série sezení (VM nabízíme v balíčku minimálně 3 sezení) je přítomen i partner. Lze mu vysvětlit celý postup, učit, nebo ho jen nechat dívat a být přítomen, podporovat. Řada žen je na sezení ovšem ráda i sama, alespoň částečně. Mohou se cítit svobodněji; v tom smyslu, že nemusí nic vysvětlovat - co jak prožívají a proč.

Individuální sezení zase dává příležitost zkušené terapeutky/ terapeuta a dává přijímající ženě prostor jen pro sebe. Také je výhoda posloupnosti sezení, protože VM je opravdu “cesta", která trvá déle než jedno sezení či jeden den. Napoprvé se určitá témata a prožitky “otevřou”, a potom dobíhají. Při pokračování v sezení žena vidí, jaký dělá pokrok.

Hodně žen volí to i to. Není zase až tak podstatné, čím začít dříve. Možná vysvětlení ze semináře a takové určité “energetické zasvěcení” do atmosféry mapování je dobré na začátek. Ale není podmínkou. S rámcem seznamuje i masážní terapeut/ka v rámci individuálního sezení.

Aktuální termíny k seminářům vaginálního mapování “Potěšení a léčení” najdete zde >>>

Reference:

"Vaginální mapování pro mě byla terapie, která přinesla nejrychlejší a nejefektivnější výsledky, a to téměř okamžitě. Od uvolnění toho vnitřního tlaku, který mě tak svírá, až po první bezbolestnou menstruaci v mém životě.

Lucie

"Nikdy nezapomenu jak lehce se mi dýchalo, když jsem šla po posledním sezení VM domů. Byla jsem najednou tak uvolněná a šťastná, nejen proto, že jsem to dokázala, ale hlavně pro to, že se uvolnila velká část toho napětí a tlaku, který si v sobě nesu.

L.

 

Vaginální mapování - příběh víkendu, můžete si přečíst zde.

 

Video reference o vaginálním mapování:

Martina a Lucka

 

Protože víme, že tato metoda může pomoci mnoha tisícům českých žen k účinému léčení zkvalitnění intimního života a získání celkové život radosti a vitality, nabízíme ji za výhodnějších podmínek než naše běžné smyslné masáže.

 

Program Vám pomůže k příjetí vlastního těla, zlepšení milostného života a zvýšení životní energie a vitality.

Balíčky Potěšení a léčení nabízíme za podstatně výhodnějších podmínek než naše běžné smyslné masáže:

Domluvte si termín svého sezení na info@arkaya.cz nebo na tel. +420 775 108 888  (každý den od 10:00 - 22:00 hod.)

Pro aktuální termíny kurzů Vaginálního mapování navštivte : www.denisaarichard.cz

 

Těšíme se na Vás,

Denisa Palečková a team Tantra Spa