Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Ohlasy klientů

Rád bych vám poděkoval za opravdu nádherný zážitek. Objednal jsem se na dvouhodinovou masáž a užíval jsem si opravdu každou minutu. Masážní terapeutka Olinka byla neuvěřitelná v doteku i v pohybu. Měl jsem pocit, jako by se kolem mne vznášela. Její upřímnost a opravdový zájem ve mne byly jedinečné. Ještě jednou děkuji.
Mike

 

Rád bych vám poděkoval za jedinečný zážitek. Vím, že dotek patří k životu, ale když to někdo opravdu umí, pak je vše o další rozměr života hezčí. Také bych každému doporučoval zážitek alespoň dvě, raději tři hodiny.
Každému chvíli trvá než se oprostí od sebe samého a pak teprve je to ono. Těším se na další setkání.
Lukáš


Ještě jednou bych vám chtěl poděkovat za nádherný prožitek, který jsme si já a můj syn díky vám užili. Co se mě týká, otevřelo mi to zcela nový přístup k lásce a intimitě. Nemám ani slov pro to, jak vděčný jsem za naše setkání.

Navrhovaly jste, že 4-ruč masáž je ještě víc úžasná, a rád bych to zkusil. Mohl bych se objednat na červen?
V nedočkavém očekávání odpovědi, s pozdravem
Roy Hart

 

Vážená pani Deniso, masáž předčila mé očekávání.Skutečně doposud se mi nepodařilo něco obdobného prožít. Za to děkuji hlavně panu masérovi, za jeho profesionální přístup k laikovi.
Zdeněk

 

K masáži: obaja sme si ju výborne užili :) Privítanie a prostredie urobilo hneď dobrý prvý dojem. A veru, mala si výborný nápad/pocit, Petr bol akurát na všetko, ani veľa ani málo, tak akurátne ;) Bol akčný, ale súčasne nechal priestor. A toto som vnímala nielen pri rozhovoroch, ale aj pri masáži samotnej. Bola som ako v bavlnke ;) Vnímala som nežnosť aj rozhodnú pevnosť. Užívala si jedno a bola som zvedavá, čo príde ďalej. Nechala som sa unášať. Takú záplavu energie som ešte nezažila!!! Najviac v rukách, potom v bruchu a nohách! Mala som potom až problém rozhýbať ruky, úplne totiž stratili pevné obrysy :) Moj rozutekaný svet sa zastavil a ja som len bola. Krásne spomalená a vláčna som splynula aj s autom, doma so sedačkou... Nádhera ;) Mám pocit, že si niekedy dám určite pokračovanie.
Silvia

 

Dobrý den Deniso,

upoutali nás Vaše stránky a informace o Vašem Spa v tisku a po několika měsících jsme se odvážili s partnerem objednat na párovou masáž. Zážitek předčil všechna naše očekávání. Byly to neskonale krásné dvě hodiny silných prožitků a nádherného uvolnění. Chování a přístup masérek v nás vyvolal pocit absolutní důvěry a nádherné pohody. Během čtyř měsíců jsme navštívili Vaše Spa již třikrát, protože nás každá návštěva nesmírně obohacuje a prohlubuje náš již tak krásný vztah.
Zvláště chceme poděkovat Olince, protože je to především její přátelský a přesto profesionální přístup a její zlaté ručičky kvůli kterým se do Vašeho Spa tak rádi vracíme.
Helena

 

Děkuji Vám za vytvoření tak krásného místa a úžasnou zkušenost. Masážní terapeutky byly skvělé.
Marcelo a Karina

 

Vážená Deniso,

včera jsem spolu s manželem navštívila Vaše Tantra Spa. O Tantra masáži jsem se dozvěděla prostřednictvím časopisu a následně jsem si pak našla další informace na internetu a přečetla jsem i nějaké knížky. S nápadem na masáž přišel můj manžel a já jsem to uvítala. Nemáme v našem intimním životě žádné problémy a vzájemné dotyky nám rozhodně nechybí, ale i přesto jsme se rozhodli zkusit něco nového a věřili jsme, že obohacujícího nejen pro nás jako pár, ale zejména pro každého z nás.

Hned po uvítání a zejména při počátečním rozhovoru s Vaší masérkou a masérem ze mne lehká nervozita okamžitě spadla.
S manželem jsme se rozhodli pro masáž oddělenou a myslím, že nám to oběma maximálně vyhovovalo.

Po té, co jsem se odebrala s Vaším masérem do vedlejší místnosti, jsem se naprosto odevzdala do jeho rukou. Myslela jsem si, že mne nemůže nic moc překvapit, jelikož doteky a hlazení je v našem vztahu na denním pořádku, ale musím říct, že to bylo jiné.
Masér byl velice milý, citlivý, jemný, vnímavý a to si myslím, že bylo i důvodem mého maximálního uvolnění se. Bylo mi nepopsatelně nádherně a díky masérovi jsem prožila i jiný orgasmus, který mi dal energii. Dnes ráno jsem se vzbudila plná sil a s úsměvem na tváři, i když jinak žiji hodně hekticky.

S manželem jsme si pak naše pocity a prožitky vzájemně vylíčili a bylo to moc pěkné…. Závěrem chci jen říci….děkuji…

Přeji Vám mnoho nadšených klientů, kterým Vaše masáže přinesou pozitivní energii do jejich životů.

Věřím, že naše první návštěva ve vašem Tantra Spa nebyla návštěvou poslední.
Monika

 

I have been suffering a lot from hip pain for months and since the massage this is gone or nearly gone. This doesn't surprise me as I know this pain is energetically linked to blockages in the pelvis, secondly, I feel my libido has been on a much higher level since then, though I still don't know what to do with it ;)
I wasn't so sure initially about doing it on a table as that always seems quite clinical, however I must admit that it allowed some stretches of the inner thigh which were good for me and wouldn't have been so easy on the floor.
Do please pass this message on to Ivet as well with my thanks.
Sean

 

Milá Deniso,
včerejší masáž byla skvělá! Už od jejího začátku jsem jasně cítila, jak jsou mužská a ženská energie jiné. Moc děkuju za Nadiyu. Její ruce jsou jako ona sama - laskavé a milující. Nečekala jsem, že to bude tak přirozené a uvolňující. Že tak brzy dokážu zapomenout na všechno a nechám se kolíbat v blaženém nevědomí. Byla moc pozorná a její doteky byly tak krásně pomalé, plynulé a něžné. Dala mi tolik něhy, jako snad dosud nikdo. Cítím své ženství - a přitom úplně jinak než minule. Jsem zranitelná a vůbec mi to nevadí. Rozněžnělá, sentimentální a uplakaná. A přitom nevím proč - silnější.
Dala mi přesně to, co jsem potřebovala - vyhladila vrásky na mé duši a moje bolavé srdce naplnila něhou. Jsem díky ní smířená sama se sebou... Moc děkuju.
Ivana

 

Dobrý den,
děkuji za včerejší masáž, kterou jsem u Vás absolvoval. Nádherné prostředí a péče. Nadpozemský zážitek.
Po přečtení Vašich stránek jsem měl poměrně velké očekávání, bylo překonáno asi tak o 1000 procent.
Ještě jednou moc děkuji,
Miloš