Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

O nás

Proč přijít na Tantra masáž právě k nám do Tantra Spa Prague ?

Je zakladatelkou tantrické masáže v ČR od roku 2001. Její kurzy již úspěšně absolvovalo několik tisíc lidí. Nejlepší z nich mají možnost pracovat v našem masážním studiu Tantra Spa PragueProhlédněte si náš tým zde.

Tantra  Spa Prague od jeho vzniku v roce 2007 navštívilo více jak 10.000 spokojených klientů. Mnohým z nich naše masáž změnila život. Přečtěte si, co o nás řekli zde.  

Bylo o nás napsáno také mnoho článků v médiích.

Nabídku našich masáží najdete zde. 

Těšíme se na Vaši návštěvu v našich krásných prostorách v Praze na Královských Vinohradech v blízkosti centra.

Domluvte si termín svého sezení na info@arkaya.cz nebo na +420 775 108 888 (každý den od 10:00 - 22:00 hod.)

  

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB 

Prohlédněte si naše video:

 

Tantra Spa Prague vzniklo na základě touhy poskytnout lidem příležitost nechat se v bezpečné a osvěžující atmosféře opečovávat dotekem, který je nejen plný masérské zručnosti, ale také pozornosti a lásky. Dotekem, který uvolňuje, naplňuje a zkrášluje. Díky kterému se pak cítíme být šťastní ve svém těle i na světě.


Naše masáže jsou celostní a kromě masáže těla mohou zahrnovat také masáž intimních partií - masáž joni pro ženy a masáž lingamu pro muže. Díky citlivému doteku tak uvolníte napětí a hlouběji porozumíte vlastní sexuální energii.

 

Tantra Spa Prague jsem vytvořila jako oázu osvěžení a relaxace, kde prožitek z masáže je branou do nového světa plného radosti. Vítejte, naše masérky a maséři Vás na této cestě rádi provedou.

 

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB 
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu.
Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Vytvořila centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. V roce 2013 založila Evropskou akademii somatického vzdělání - EASE, s cílem zpřístupnit benifity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Je autorkou výukového DVD k legendárnímu rituálu celostní smyslné masáže Umění doteku.

Denisa Palečková

 

Více se dočtete zde

 

Prohlédněte si také stránky Denisy a Richarda o kurzech: http://www.denisaarichard.cz/