Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Spa

Tantra Spa Prague je prvním a největším studiem tantra masáže v České republice. V roce 2007 bylo vybudováno Denisou Palečkovou, zakladatelkou školy TantraWorld a hlavní představitelkou tantra masáže v České republice. Setkáte se zde s láskyplným přístupem, pozorností a profesionalitou. V hřejivé atmosféře reprezentativních, stylově vybavených prostor v Praze na Vinohradech se Vám budou věnovat nejlepší masérky a maséři, kteří prošli certifikovaným výcvikem školy EASE.

Věříme, že budete příjemně překvapeni - jako již více než 5000 spokojených klientů.

Pečlivě propracované detaily interiéru se snoubí v harmonickém celku: originální malby tibetských symbolů štěstí, léčivé kameny, sošky Buddhů a mnoho dekoračních předmětů z exotických zemí. Věnovali jsme vyjímečnou péči tomu, aby se u nás cítili příjemně i ti nejnáročnější zákazníci. Pět tematicky laděných masážních místností našeho boutique spa je designovaných podle principů umění feng-shui. Doprovázet Vás bude příjemná hudba a vůně.
 

Andělská místnost Indická místnost
Bílá malba, dekorace stříbrné barvy a prvky zkřišťálu. Atmosféra, která probudí Vaši čistotu a nevinnost. Hřejivé tóny sytě oranžové a fialové barvy na stěnách, dekorační předměty z Asie. Otevřete se exotickým zážitkům.

Perlová místnost

Buddhova místnost

Objevíte hloubku opravdové relaxace v noblesním prostředí. Krémová a tmavě hnědá barva, perleť. Zasněte se a nechte se hýčkat. Okouzlí Vás mystika dávných kultur a magie starých rituálů. Ocitnete se v chrámu. Meditujte a vnímejte své tělo.