Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Aktivní přijímání masáže aneb jak zvýšit potěšení při masáži

Chtěli by jste mít intenzivnější a hlubší prožitky při masáži? Více probudit svou životní sílu a naplnit celé tělo radostí a štěstím?

Naučte se masáž přijímat aktivně.
Buďte sami strůjcem svého štěstí.

Pro aktivní přijímání masáže jsou nejdůležitější tři body, tzv. tři klíče: POHYB, DECH A ZVUK.

Pohyb
Přináší energii do těla a umožňuje její lepší proudění. Je to stejné jako při sportu. I po náročném tréningu se cítíme více nabití a s větším množstvím energie než před cvičením.

Dech
Dech nás spojuje s cítěním. Jeho prohloubení ideálně po celou dobu masáže umožnuje více cítit. Můžete si všimnout, že pokud v životě zažíváme něco nepříjemného, automaticky přestáváme dýchat. Tělo tak snižuje možnost prožívání případné bolesti. Pokud ale nebezpečí nehrozí a prožívat chceme, měli bychom dech vědomě prohloubit. Vědomá práce s dechem může dokonce umožnit vstoupení do stavů tranzu a extáze :)

Zvuk
Vydávání zvuků a vzdechů umožňuje rozšiřovat energii po celém těle prostřednictvím vibrací, které zvuk v našem těle vytváří. Energie vybudovaná na jednom místě se tak může rychle rozprostřít i do zbytku těla.

 

Zmíněné tři klíče doporučujeme vědomě aktivovat nejen při přijímání masáže, ale i při milováním s partnerm/ partnerkou a i v každodenním životě. Kdykoliv si během dne vzpomenete, prohlubte na chvíli vědomě svůj dech: při jízdě do práce, cestou na procházku či na nákup, při úklidu nebo i při práci na počítači...

Aktivní přijímání masáže v Tantra SPA vítáme. Použití jednoho, dvou nebo ideálně všech třech klíčů umožňuje mnohem hlubší prožitek z masáže.

 

"Masáž předčila mé očekávání. Skutečně doposud se mi nepodařio něco podobného prožít"
Zdeněk

 

Vyzkoušejte Tři klíče při Vaší další masáži i Vy.

Pro muže navíc doporučujeme použití techniky Velký tah, která dokáže proměnit lokání vzrušení v celotělové prožitky blaženosti, trvající i na dlouhou dobu po masáži. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Za team Tantra SPA Mgr. Denisa Palečková,
lektorka v oblasti intimity vztahů a zakladatelka Tantra Spa

 

Objednejte si Masáž ZDE.