Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

qwedTara

Milovaní klienti a klientky,
vítám vás ve svém medajlonku a přeji příjemnou zábavu při čtení těchto slov.
S láskou a úsměvem, Tara

Krátce o mém masérském životě…
Ve svých přibližně 7 letech jsem měla svou první stálou klientku, neb máma milovala masáž nohou, tím pravděpodobně začala má masérská dráha. ? Masážím se věnuji svým způsobem celý život, prošla jsem přes intuitivní masáže zad, klasické sportovně-rekondiční masáže, celou sérii výuky láskyplného doteku v podobě tantrických masáží včetně asistence, léčivé masáže, akupresuru, až jsem došla do klíčového momentu studia sexological bodywork, který podstatně ukotvil můj směr a ve kterém jsem se našla.

Masáže…
Při masážích využívám především intuici a pak znalostí klasického i alternativního vzdělání. S klienty a klientkami pracuji na třech úrovních:

- FYZICKÉ TĚLO, které je fantastický klíč, slouží jako podvědomí každého z nás a podstatnou měrou vede;
- MYSL, jež prostřednictvím myšlenek ovlivňuje 99% našeho konání, vč. chování našeho těla, a
- SRDCE ve smyslu citů a pocitů, které jsou našim hnacím motorem a dokáží velmi urychlovat či naopak brzdit proces léčení.

V každé masáži pracuji také se záměrem, protože věřím, že energie se dá směrovat. Především však pracuji srdcem, s pochopením, soucitem a péčí ženy, která sama tímto procesem jednou kráčela a má vlastní vědomou zkušenost. Při asistenci Denise a Richardovi na seminářích mi ženy často říkají, že obdivují mou vnitřní sílu, divokost a živost, která ze mne proudí, a současně mateřskou péčí a jemnocit, se kterou k nim přistupuji. Tuto živost, jinými slovy řečeno proudící životní sílu, teď pomáhám rozproudit také svým klientům.

Co mne baví…
Baví mne komplexní práce s člověkem, kde můžu jako průvodce skrze fyzické tělo a často i mysl a srdce pomáhat znovuobnovovat harmonii, přirozený řád a proud životní energie, konkrétně mne baví hlavně práce skrze vaginální mapování, práce s jizvami.
Dále se zajímám o alternativní metody rozvoje osobnosti, např. systemické konstelace, meditace, práce s myslí a pocity, regrese, duchovní přičiny nemocí, čínská medicína, jóga, šamanizmus a další.

Můj cíl…
Mým osobním životním cílem je duchovní vývoj a poznání na různých úrovních bytí (tělo, mysl, srdce). Tímto směrem se také odvíjí má individuální práce s každým klientem.

Studium spojené s masážemi:
2013 – mezinárodně uznávané studium Sexological Bodywork
2012 – Evropská akademie somatického vzdělávání (EASE) – profesionální výcvik celostní smyslné masáže
2009 – Kurz sportovně rekondiční masáže

Ohlasy klientek a klientů:

Vaginální mapování - příběh víkendu, můžete si přečíst zde.

Další reakce klientky z programu Potěšení a léčení ZDE.

 

Milá Taro,

chtěla bych Ti moc poděkovat a napsat pár řádků. Už jen při pomyšlení na možnost VM,jsem v sobě cítila velmi různorodé pocity. Na jedné straně můj vleklý a dlouhodobě bolestivý pocit,že neprožívám svoji lásku spojenou s milováním ,tak jak bych si přála a na straně druhé obava ze všeho nového,neznámého a tajemného.Jen při pomyšlení i ze vzdálenosti k Vám ,jsem váhala.Byla to i však nová výzva, nový impulz,jak řešit můj problém. Namlouvala jsem si věci pro i proti,ale výzvy přinášejí i nové zkušenosti.Moje byla naprosto fascinující a ještě dlouho po ukončení naší společné první masáže jsem nemohla urovnat v sobě všechny pocity,které jsem zažila.Na druhou jsem se neskutečně těšila.Naši třetí jsem už vnímala,jako bych byla už součástí všeho co jsem si přála zažít.Nádherné pocity s místa,které dýchají magičností orientu a skvělou VM, kterou jsem mohla díky Tobě procítit a změnit něco v sobě.Vím ,že je to jen začátek,ale dnes už vím,že se dá hodně změnit s Tvoji pomocí. Na začátku jsem mohla volit svého průvodce, dnes vím,že jsem zvolila,správně tebe Taro. Děkuji Ti za vše, za pocity i za moje emoce.Moc ráda budu v nastoupené cestě pokračovat a nechám se Tebou vést.

P.S. Našla jsem anděla žijícího na Zemi

Monika Zlín

 

Ahoj Tara, dejú sa samé zvláštne veci, nestíham ani registrovať. Teraz najprv krátko o sedeniach - cítila som sa dobre, ale vo vnútri som mala akési smutné prázdno, nebola tam beznádej a bezmocnosť - len potreba spracovať všetky vnemy (hlavne prázdno), z ktorých niektoré si ešte doteraz neuvedomujem. Je za tým sila, len mi ešte stále robí problém tešiť sa, prežívať radosť. Napriek tomu ma stretávajú veci, ktoré sú milé a potešia ma. Za veľmi dôležité považujem to, že si to všímam.Ďakujem Ti za pomoc, máš zvláštny dar a spôsob ako ukazovať smer.
A. ze Slovenska

Krásný den, milá Taro,
moc děkuji za čtvrté sezení. Jsem ráda, že jsme se mohly opět potkat. Chtěla jsem na sobě "trochu šetřit", ale bolest pánevního dna i zad mě přiměly udělat něco jiného. Děkuji za čas, který jste mi věnovala, za citlivost i trpělivost, za to, že jste mě vyslechla a vedla mým snem. Děkuji, že jsem se Vám mohla svěřit i jen tak vypovídat a děkuji za masáž. Mám pocit, že se zase něco změnilo a jsem jiná. Netuším jak a proč a i když jsem těsně po masáži měla spíš "vykuchaný" a prázdný pocit, moc se mi ulevilo a já se opravdu po dlouhé době cítila uvolněně. Nevím, zda to mělo vliv i na malou, ale od sobotní noci až do včera měla zvýšenou teplotu, byla hodně plačtivá, citlivá, moc nejedla, tak jsme jenom kojily podle její potřeby a nejvíce v noci. I když jsem s vyspala ještě méně než obvykle, cítila jsem se ale skvěle, a když jsem si při první skoro probdělé noci říkala sama pro sebe "to zase bude den, to budu asi nevyspalá", tak jsem se pak v duchu zastavila a řekla si, že to tak mít nemusím. Vždyť jste mi několikrát říkala, že se můžu rozhodnout, jak se budu mít či cítit, tak jsem to zkusila a funguje to! Jsem daleko více vyrovnanější a stabilnější, plná pohody a asi i štěstí. Cítila jsem o víkendu obrovskou vděčnost i lásku a moc děkuji. Užívalavala jsem si svoje nové pocity. I když byla tato masáž úplně jiná oproti mapování a ani mi nepřipadala tak magická či léčivá, cítím velkou změnu a svůj posun. S pocitem prázdnoty ve své pánvi to je najednou jiná prázdnota, prázdnota plná, šťastná, vyrovnaná, tak jako by to mělo být. Díky Vaší masáži a uvolnění asi odešlo opravdu něco starého a nepotřebného co mě uvnitř svíralo a táhlo dolu. Zvláštní a jiné bylo i milování s mužem ten samý večer po masáži. Bylo krásné i vášnivé, ale pořád jsem ho v sobě měla problém cítit přes "novou prázdnotu" což mě trochu vykolejilo a v hlavě jsem se pomalu loučila se svým vyvrcholením. Nechtěla jsem se stresovat, není to přeci to nejdůležitější, i když příjemné…a pak to přišlo. Přišel hluboký orgasmus v okamžik, kdy jsem opustila svoji hlavu a kromě nádherné vlny energie a života se ze mě dral i nádherný zvuk, nekřičela jsem jen vzrušením, ale vycházela ze mě jakoby stará dlouhá píseň. Byla jsem tak překvapená, že jsem se začala manželovi omlouvat, aby se nelekal, co se děje, protože jsem "zpívala" déle a více. Zvuk ze mně vycházel tak nějak sám a chtěl a bylo ho čím dál více a více a byl nádherný, že jsem si hned vzpomněla na "zpívání" s vámi při třetím mapování. Děkuji za krásný zážitek i Vaše úžasné vedení, provázení, masírování, za Vaši intuici i zkušenost.
Klientka J. z Prahy

Ahoj Taro,
posílám dojmy z mapování.
1. sezení
- Cítila jsem nepříjemné pocity, někdy tlak, jindy i bolest, ale bylo zajímavé a příjemné cítit, jak se to s prodýcháváním rozpouští
- brnění v rukou, motání hlavy
- velmi mi pomáhala tvoje „nápověda“, jak dýchat, vokalizovat, v jednom bodě i plácat do lehátka
- bod 12: pocit tlaku jako při porodu
Po 1. sezení
- silný pocit uvolnění, sebelásky, proudící energie (podobně jako po orgasmu, józe nebo reiki)
2. sezení
- příjemný pocit, že povolila jizva
- jen slabé nepříjemné pocity, po chvíli vždy odcházely
Po 2. sezení
- cílila jsem se skvěle, jako znovuzrozená, vyrovnaná, uvolněná, příjemně mimo
- brzy to ale vyprchalo – nechala jsem se rozhodit hloupostmi, pak jsem na sebe byla naštvaná
3. sezení
- záměr: rozpustit tlaky, napětí, strach, zábrany a bolest, které mi brání milovat se s mým mužem
- v některých bodech slabý nepříjemný pocit, jinde neutrální, někdy jako by se mne to netýkalo
- velmi nepříjemné a bolestivé pocity na 12 hluboko + tlak zvenku na podbřišek – močový měchýř, něco se určitě uvolnilo, ale určitě tam toho ještě hodně zůstalo
- možná je toto jedna z příčin fyzické bolesti při sexu, zároveň je to možná odraz strachu – hlavně asi strach otevřít se, protože si nejsem jistá, jestli můj muž bude respektovat moje hranice
Po 3. sezení
- mírné uvolnění
- radost, že jsme přišly na něco nového, co možná způsobuje moje problémy, zároveň trochu nespokojenost, že mám před sebou asi ještě hodně práce
Po 3 sezeních
- Cítím se lépe ve svém těle, víc vnímám svou vagínu, přemýšlím o sobě a o mém vztahu k manželovi.
- Docházím k názoru, že fyzická bolest při milování byla hlavně psychického původu a částečně asi vznikala v močovém měchýři (což je vlastně taky psychická záležitost).
Každopádně jsem zaznamenala docela velký posun k lepšímu, myslím, že díky mapování i Retreatu pro páry.
Ještě jednou děkuju za tvůj skvělý citlivý přístup.
Klientka L.

Milá Taro,
píšu Ti slíbenou zpětnou vazbu na sezení VM. Celkově na mě sezení působilo velmi příjemně, překvapivě se mi podařilo dost se uvolnit a "nestydět se" a určitě se Ti podařilo získat si mojí důvěru. Co se týče samotného léčení, myslím, že toto opravdu umíš. Neumím zatím konkrétně říct, co se změnilo a co ne, snad jen že se teď dokážu kdykoliv naladit na onu energii, kterou jsme během sezení probouzely a cítit jí (jemně). Během milování s partnerem jsem se pokusila si to "více užívat" a opravdu to nebyla taková otrava jako jindy (i když myslím, že stále jsem na samém počátku cesty). Jinak bezprostředně po masáži jsem se cítila dobře, uvolněná, ale později odpoledne jsem začala být opravdu hodně unavená a musela jsem si jít velmi brzy lehnout. Po třetím sezení Ti snad budu moct říct více. Velmi příjemné bylo též prostředí a není nic, s čím bych byla nespokojená.
Klientka H.

Přečtěte si, co po absolvování programu "Potěšení a léčení" s Tarou napsala její klientka:
Vaginální mapping - příběh víkendu, můžete si přečíst zde.

Byla neděle 8. 3.2015. Nic jsem netušil celý den. Pak mi moje milovaná žena k večeru podala obálku s adresou se slovy, užíj si překvapení. Vystoupím na Velehradské číslo 10 a věci se mi spojili(už jsem tady byl). Říkám si. To je neuvěřitelné, tolik nadhledu od me ženy. Posíla mě na Tantra masáž. Je to žena snů !!!! Překvapení už překonává mé očekávání.
A to jsem netušíl co mě ještě čeká! 
Vstoupím do salónu plného vůni a harmónie. Blaženost mě začala prostupovat. Napětí, tréma, vzrušení, otazníky, očekávání... Zde je máme, pocity které mě zaměstnáváli až do začátku masáže. Tára( masérka) je rozbila ani nic nemusela řict, jeji aura a láska k svému posláni, rozzáříla celou místnost a vytvořila síň klidu a rozkoše. 
Rituál muže začít. 
Po půl hodině, každá buňka vibrovala blahem." Říkám si ať to nikdy neskončí". Zážitek se prohluboval a zintenzivňoval. Ruce Tary nabité vesmírem a zkušenostmi mě rozlili po místnosti. Vzrušení bylo tak silné, že jsem se přestal kontrolovat a nechal jsem se unášet pokyny Táry. Hluboké intenzívní dýchání, pánevní tančení a hlasité hlasové uvolnění mě vystřelili do čisté země. Ruce, nohy jsem měl jak z papíru, hlava se mi rozzáříla a smál jsem se jako blazen asi 20 minut. Povedlo se!

Prožil jsem poprvé v životě orgasmus bez ejekulace!!!!!!

Nahromaděná energie nevýstřelila ven, ale do srdce. Jsou dva dny potom a stále cítím tu silu prožitku. :-)))))))))))
Tara mi otevřela další obrovske dveře poznání. Je to orgasmus co musí zažít každy muž a už nikdy nebude chtít jinak :)) U žen tahle forma orgasmu bez ejakulace je běžnější. U muže jsem si myslel, že je to nemožné!!!!! 
A ono to možné je!!! Díky Táro, díky Kačko ( moje žena co to umožnila)
Je to neuvěřitelné obohacení sexuálního života pro všechny !!!!! Už se těším :-))
Doporučuji :-)))
Mára

PS: Byl jsem již na tantra masáži asi 4 krát, ale tenhle zážitek je daleko za ostatními. Srdeční Orgasmus tak to mě dostaloooooooooooooooooooooooooooooooooo
At se daří všem :-))))

Celostní tantrická masáž - 27.4 2015
Důležité upozornění ohledně práce s hlasem dechem i tělem při masáži, bylo pro prožitek klíčové. Stejně tak to, že jsem si to dovolil a šel do toho tak jak jsem cítil. Pro počáteční uvolnění bylo důležité se sladit s Tarou, ve smyslu síla masáže x výdech. To jsem si zejména při těch zemitých dotecích užíval a síla výdechu mi umožnila přijmout v maximální možné míře sílu doteku Tary.
V dalších fázích pak pro sílu prožitku byla práce s hlasem. Umožnilo to pocity z masáže nenechat na povrchu těla, ale pustit je dovnitř naplno prožít a posléze je vypustit přes hlas ven. Na místech které mám lechtivá či bolavá to umožnilo přijmout dotek Tary naplno. Stejně tak práce s hlasem umožnila si naplno užít i místy velmi silnou masáž.
On ten popis není úplně přesný protože hlas a dech nejde úplně oddělit. Obě ty složky byly přítomné a užíval jsme je naplno.
Práci s tělem jsem naproti tomu tolik nezapojil, mám za to že ten prožitek by se přes to dal ještě „vyladit“.
Ohledně popisů prožitků, těžko popsat , ale takovejhle nářez jsem zažil poprvé.
Dost důležitý pro ten prožitek vidím to, že jsme neměl žádná očekávání a s naprostou důvěrou jsem přijímal to co postupně přicházelo.
Co mě překvapilo při masáži:
Začátek rituál :pokud jsem měl nějaké vnitřní obavy z masáže při rituálu byly rozpuštěny.
Masáž zad „pod sarongem“ překvapivá škála pocitů , ten hadr udělá hrozně moc práce za masérku
Důležitý začátek, ty zemité dotyky, které ve spolupráci s mým dechem i dechem Tary přispěly k uvolnění.
Zalehnutí, tady jsem si dovolil úplně přijmout Taru nad sebou a ve výdechu zpracovat tu energii která přicházela.
Překvapivá škála pocitů při práci s péry, zejména s těmi tuhými konci. 
Králičí rukavice i olej mě pak dokonale uvolnili pro práci s anální masáží.
Jsem rád , že jsem do toho šel. Příjemné bylo, že jsme se na tom dohodli až těsně před akcí.
Co se týká anální masáže úplně to neumím vyhodnotit na škále pocitů líbí – nelíbí je to někde uprostřed. Ale zpětně i teď 2 dny po prožitku cítím , že to nějakou energii která dále proudí otevřelo. 
Otočení a příjemná masáž hlavy. 
Silná pro mě byla masáž ramen, Tara šla do toho podle mě naplno a já si to patřičně hlasitě užil.
Silný zážitek z konce pavích per. 
Rukavice a olej příjemně připravili intenzívní závěr masáže.
Jeden z největších prožitků byl při propojení srdce a penisu, kdy Tara zdánlivě nedělala nic, ale já si užíval tu energii která přicházela. Tady jsem do toho šel naplno a dovolil si první velký tah.
Masáž penisu pak byla naprosto jedinečným zážitkem. Netuším jak dlouho to trvalo, ale zdálo se , že je to věčnost. Dovolil jsem si ještě několik tahů a chvílema se vznášel někde opodál.
Mazec. Ejakulace ačkoliv nebyla plánovaná byla příjemná a z mého pohledu sedla.
Po masáži jsem byl příjemně naladěný. Můj stav „po“ byl úměrný tomu že jsem týden spal okolo 6 hodin denně. Energeticky jsem ani nesršel energií , ale ani jsme nebyl „hotový“. 
2 dni po cítím, že masáž celkově velmi přispěla k mému vnímání těla a jsem i vnímavější a citlivější vůči okolí. (Pro dokreslení dodávám, že jsem 4 dni předtím celkem intezivně pracoval s tématem pocitů a emocí ve svém životě, i proto jsem si dovolil jít do toho naplno se vším všudy). Tolik k mým pocitům.
Děkuji Richardovi za to, že to umožnil a Taře za nasazení a energii které do masáže vložila. Poskytla mi jedinečný zážitek na který se nezapomíná.
Michal

Ahoj Taro,
Děkuji za pondělní nadílku energie. Je v Tobě neuvěřitelná síla, kterou umíš předat dál.
Současně jsi mě nenechala ulítnout pryč ( po těch tazích jsem byl dost zvědavý do jakého extrému by se to dalo dotáhnout)
Cítím, že nohy zpět na zem byly na místě.
Nejcennější byla tvoje poznámka o srdci. Vyvolává ve mě emoce a to je dobře. Zatím se mi to skládá tak, že špatná záda i můžou být důsledkem „zazděného“ srdce.
Domnívám se , že máš talent vystihnout to důležité.
Tak ještě jednou díky za masáž, za zpětnou vazbu, a zejména za to jaká jsi.
M.

Moji milí, ráda bych se podělila o mé prožitky z vaginálního mapování…
Má míra nespokojenosti s vlastním životem dostoupala k bodu, kdy bylo třeba něco udělat. Cokoliv. Z vlastní zkušenosti vím, že stav – udělat cokoliv – je dobrá startovací meta. Stačí udělat krok jakýmkoliv směrem (nebo se tomu kroku jen otevřít) a začnou samy chodit indicie. Sny, maily od různých lidí s nějakým nááááhodou pořád stejným tématem či informací, úryvky hovorů kolemjdoucích… Prostě maká to na plné obrátky, aby ti to ukázalo směr. Tak takhle jsem už nějakou dobu bruslila kolem vaginálního mapování, až jednoho dne dozrál čas. Prakticky ze dne na den jsem si zařídila týden dovolené, ubytování v Praze a vyrazila na výlet. A jak jsem tak nesměle následovala vlnící se tělo Tary – mé průvodkyně – která mě v proklatě krátkých šatech ukazovala místní království, začalo mé tělo nekompromisně pracovat. Tlumené teplé osvětlení, koberečky, župánky, ručníčky, jemná hudba, vůně… Když jsme míjely zavřené dveře jednotlivých „pokojíčků“, v hlavě se spustil alarm a mě přišlo – hmmm, bordel. Luxusní, ale furt bordel… a v zápětí poslední zoufalé volání - Ty vole, co jsem si to na sebe zase ušila!! To jsem net-ušila, že do tohoto „luxusního bordelu“ budu chodit jako domů a těšit se J
Zkrátím to. Nemůžu říct, že by bylo jednoduché. Nemůžu říct, že bylo jen krásné a příjemné. Ale rozhodně mi byla dána další velká lekce pokory, trpělivosti k sobě samé a přijetí mého těla takové, jaké je. Z našich ponorů do hlubin mé duše i těla tak opadávaly další a další iluze o sobě samé a z těch dobrodružných a naprosto nepředvídatelných a fascinujících výletů se nořily další a další perly a nové a nové souvislosti. A tak sedím ve vlaku na cestě domů. Tak trochu bezradně se dívám na tu kupku nově objevených kostek různých tvarů a barev. Snažím se nepodléhat panice, že ten domeček, co se ještě nedávno nazýval Já, je nemilosrdně rozmetán, a přemýšlím, co nového z nich chci postavit…. Jedno dobrodružství končí a další véééliké dobrodružství evidentně začíná J

Milá Taro. Jsem nesmírně vděčna, že jsme se mohly potkat. Byla jsi esencí a pojítkem těch intenzivních dnů. Děkuji sobě, že jsem našla odvahu do toho jít. Děkuji tobě za velkou dávku přirozenosti, humoru a laskavosti, kterou jsi do těch ne zcela komfortních situací dokázala vnést. A moc děkuji všem těm velkým pomocníkům, kteří celou dobu byli s námi za jejich nesmírnou a nikdy nekončící podporu.
Jana

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@arkaya.cz, 775 108 888

Zpět na přehled