Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Tantra masáže pro muže

Smyslné Tantrické masáže:

Všechny níže uvedené masáže je také možné vyzkoušet ve variantách čtyřruč a šestiruč. Tj. se dvěma či třema masérkami - nezapomenutelný zážitek doporučejeme.

Klasická masáž

Smyslný rituál s intimní masáží, který rozproudí Vaši sexuální energii. Zrelaxujte svou mysl. Součástí této masáže může být i Velký tah – intenzivní prožitek, kdy masáží vybudovaná energie prostoupí celým Vaším tělem. Touto technikou Vás na přání provedou naše zkušené masérky.

Luxusní masáž

Oddejte se smyslným dotekům našich masérek a poznejte nové možnosti prožívání sexuality a vzrušení. Naučte se techniky hluboké relaxace a transformace vzrušení v blaženost. Pokud si budete přát, může být součástí masáže také Velký tah a/nebo tajemstvím opředená masáž prostaty, která má blahodárné účinky na Vaše tělo i mysl. Přijďte na 2 hodiny relaxovat a nechte se unášet svým prožitkem. Jedná se o nejoblíbenější masáž u našich klientů.

Královská masáž

Masážní rituál pro náročné. V této masáži objevíte novou dimenzi vnímání, kdy budou stimulovány všechny vaše smysly, včetně sluchu, čichu a chuťových buněk. Po tomto zážitku odejdete z našeho Spa jako znovuzrození a Vaše starosti se rozplynou jako mávnutím kouzelného proutku. Vychutnejte si nezapomenutelný zážitek, po kterém se k nám budete chtít vracet stále znovu. Intimní masáž je samozřejmostí, může zahrnovat také masáž prostaty či Velký tah.

Mystická masáž

Opravdová oslava všech smyslů. Tato masáž Vám nabídne vše, co můžete při tantrické masáži zažít v jedinečné, intenzivní a nezapomenutelné podobě. Smyslná a zároveň láskyplná a pečující masáž celého Vašeho těla, která bude postupně stimulovat všechny Vaše smysly. Zkušené ruce našich masérek budou postupně opečovávat každý centimetr Vašeho těla a Vy se propadnete do nepoznaných dimenzí prožitků a otevře se Vám prostor pro zcela nový způsob prožívání Vaší smyslnosti a sexuality.

Masáže objednávejte na tel: +420 775 108 888 nebo na info@arkaya.cz (každý den od 10:00 - 22:00 hod.)

Přehled masáží a ceník masáží zde.

Vyzkoušejte smyslnou masáž přímo u zakladatelů Tantrické masáže v ČR.