Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Smyslné masáže pro ženy

Celostní smyslná neboli tantrická masáž

Díky propracovanému rituálu založenému na tantrické a taoistické masáži, a především díky láskyplnému doteku zkušeného maséra či masérky masáž probouzí životní sílu a vitalitu. To má blahodárný vliv na naše zdraví a pocity spokojenosti a štěstí. Probuzení vitality také omlazuje a zkrášluje. Žena po masáži vypadá jako po krásně prožité dovolené, cítí se šťastná a je velmi přitažlivá. Rituál také vede k lepšímu propojení s ženskostí a zlepšuje porozumění potřebám vlastního těla, což podstatně zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si pak dokáží lásku a vše co k ní patří uživat s mnohem větší radostí. Celý článek o této masáži naleznete zde.

Celostní smyslnou masáž nabízíme ve variatě bez intimní masáže jako Umění doteku nebo s intimní masáží jako tzv. Tantrickou masáž.

Umění doteku

Celostní smyslná masáž bez intimní masáže

Naše další neintimní masáže naleznete v sekci Neintimní masáže.

Dopřejte si saunu:

Svou masáž můžete zpestřit saunou s vonnými bylinnými nálevy (či bez nich). Prohřejte a zvláčněte své tělo před či po masáži.

V ceně privátní sauny je zahrnuto zapůjčení osušky.

Pro masáž si můžete vybrat některého z našich špičkových masážních terapeutů či terapeutek, nejlepších z těch, kteří prošli plným výcvikem naší masážní Školy celostní smyslné masáže - Evropské akademie somatického vzdělávání EASE - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík. Vstupte zde.

Domluvte si termín svého sezení na info@arkaya.cz nebo na tel. +420 775 108 888 (každý den 10:00 - 22:00 hod.)

Přehled masáží a ceník masáží zde.

Těšíme se na vaší návštěvu, dotazy a připomínky.

 

Mgr. Denisa Palečková, CSB, spoluzakladatelka Tantra Spa