Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Párové tantra masáže

Pro zamilované, manželé, milostné páry, přátele. Tantra masáž pro páry, které chtějí objevovat sebe i svého partnera. Pro přátele, kteří si ve společné místnosti, či odděleně, chtějí věnovat nezapomenutelný zážitek. Společný prožitek tantrické masáže je jedinečný a hluboký. Krásný rituál pro páry, které chtějí dát své sexualitě nový, intenzivní impuls. Tento rituál prohloubí Vaši smyslnost a schopnost pocítit rozkoš. Znovu objevíte Vaše tělo a jeho potenciál pro prožívání v oblasti lásky, citu, sexuality a smyslnosti. Tantrická masáž je vše, co jste si kdy přáli zažít. Prožít tuto zkušenost v přítomnosti blízké či milované osoby tává této pečující a blahodárné masáži nový rozměr v prožívání intimity, který si přenesete i do svých životů a na dlouho Vás obohatí. Odcházet budete plně zrelaxovaní, prostoupení láskou, péčí, energií a radostí.

Můžete si zvolit jakoukoliv z nabízených masáží. S intimní masáží či bez. S dvěma masérkami či masérkou a masérem. Ve společné místnosti či oddělených místnostech. 
 
Ceny:

Tantrické masáže:

90 min    5.990,- Klasická masáž

120 min 7.990,- Luxusní masáž

180 min 11.990,- Královská masáž

 

Netantrické masáže:

60 min  2590, -  Umění doteku

90 min  3790,-  Umění doteku 

120 min  4990.-  Umění doteku

 

K masážím v délce 3h a delším máte nyní saunu zdarma! Pokud máte zájem o saunu, prosím řekněte nám předem při Vaší objednávce.

 

Privátní sauna

Svou masáž můžete zpestřit saunou s vonnými bylinnými nálevy (či bez nich). Prohřejte a zvláčněte své tělo před či po masáži.

30 min pro 1-2 osoby 590 Kč
60 min pro 1-2 osoby 890 Kč

Každých dalších 30 minut 300 Kč navíc.

Každá další osoba 100 Kč navíc.

V ceně privátní sauny je zahrnuto zapůjčení osušky.