Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Neintimní masáže pro ženy

V inspirujícím prostředí Tatra Spa Prague nabízíme masáže šité na míru přímo ženám. Masáže mají vynikající výsledky. Společným jmenovatelem pro všechny naše masáže je láskyplný vědomý dotek špičkových masérek a masérů - nejlepších z těch, kteří prošli plným výcvikem masážní školy Denisy Palečkové a Richarda Vojíka.

Naše menu neintimních masáží:

Celostní smyslná neboli tantrická masáž

Díky propracovanému rituálu založenému na tantrické a taoistické masáži, a především díky láskyplnému doteku zkušeného maséra či masérky masáž probouzí životní sílu a vitalitu. To má blahodárný vliv na zdraví a pocity spokojenosti a štěstí. Probuzení vitality také omlazuje a zkrášluje. Žena po masáži vypadá jako po krásně prožité dovolené. Cítí se šťastná a je velmi přitažlivá.

Rituál také vede k lepšímu propojení s ženskostí. Prohlubuje porozumění potřebám vlastního těla, což podstatně zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si pak dokáží lásku a vše co k ní patří uživat s mnohem větší radostí. Celý článek o této masáži naleznete zde: /odkaz na ten článek o masáži co již máme na webu/

Celostní smyslnou masáž nabízíme ve variatě bez intimní masáže pod názvem Umění doteku nebo s intimní masáží jako tzv. Tantrickou masáž.

 

Umění doteku

Celostní smyslná masáž bez intimní masáže

60 min 1.290,-
90 min 1.890,-
120 min 2.490,-

Privátní sauna

Svou masáž můžete zpestřit saunou s vonnými bylinnými nálevy (či bez nich). Prohřejte a zvláčněte své tělo před či po masáži.

30 min pro 1-2 osoby 590 Kč
60 min pro 1-2 osoby 890 Kč

Každých dalších 30 minut 300 Kč navíc.

Každá další osoba 100 Kč navíc.

V ceně privátní sauny je zahrnuto zapůjčení osušky.

 

Pro masáž si můžete vybrat některého z našich špičkových masážních terapeutů či terapeutek, nejlepšich z těch, kteří prošli plným výcvikem naší masážní školy Tantraworld.

 

Těšíme se na vaší návštěvu v Tantra Spa Prague a případné další dotazy, které Vám rádi zodpovíme na tel:+420 777 858 864 či info@tantraspa.cz

 

srdce

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

zakladatelka Tantra Spa Prague a hlavní představitelka Celostní smyslné neboli tantrické masáže v ČR více na www.denisapaleckova.cz