Sonia

Tantrická masáž v pojetí celostní smyslnné masáže pro mne znamená: extázi, naplněni, léčení, radost, potěšení, uvolňování fyzických a emočních bolestí, bouráni starých hlubokých rodinných vzorců, oživení těla a duše, tanec, probuzeni sexuálni energie, svobodu a volnost. Kultivovace té nejsilnejší energii světa- sexualni energii pro blaho tělesné i duševní.
Fascinuje mě, že skrze  lásku, vášeň a citlivost, prostřednictvím svých rukou, fyzického  kontaktu a přítomného vědomí, mohu přivést člověka  do extatických stavů, pocitů radosti a lehkosti. Je to podle mého názoru jedna z nejpřímější formy lásky a náklonnosti v životě každého člověka. 
 Smyslné masáže umožní člověku procítit  a uvolnit to, co se uvnitř něho  skrývá,  dovolit si odhodit study, strachy a svobodně, bezpečně a naplno prožít sladskost bytí. Mé  vlastní zkušenosti z pocitu osvobození  a extáze  jsou mým nejlepším průvodcem. Miluji se dotýkat lidí a  doprovázet  je na místa, kde ještě nebyli, nahlížet za tajemné zdi a rozvibrovat  tak a roztančit všechny buňky  v těle.
Přála bych všem bytostem, aby mohli pocítit  volnost bytí, celotělové potěšeni a léčení, které  celostní intimní přístup přináší.
S láskou  
Sonia

Reference:

Ráda bych sdílela svoji zkušenost s masáží a mapováním,které jsem podstopila u masérky Sonii. Můj zdravotní stav není bezproblémový, snažím se všemi možnými způsoby vypořádat například s artritidou, v jejím důsledku s počínající degenerací kloubů a bolestmi, které mívám vesměs ve všech velkých kloubech. Protože jsem se rozhodla převzít iniciativu v léčbě do svých rukou, součástí mého plánu jsou také ozdravné celostní a hloubkové masáže. Využila jsem také analní mapování. Moje zkušenost  u masérky Sonii byla tak výrazná, že jsem se rozhodla Vám napsat. Soniin přístup byl naprosto profesionální a já jsem se nebála s důvěrou oddat prožitku, po kterém jsem vstala, nebojím se říci, jako znovuzrozená. Moje velké klouby byly uvolněné, byla jsem schopna dostat se do tělesných pozic téměř jako v dětství, bolesti byly pryč! Její přístup byl velmi holistický a komplexní, myslím, že se při tomto setkání uvolnilo i mnoho z mojí duše. Pokud hledáte člověka poctivého, důsledného a v pravdě profesionálního ve svém poslání, pak doporučuji Soniu. Určitě a s nadějnou radostí se k ní budu vracet, protože mi pomáhá na cestě k celkovému uzdravení, je skvělým průvodcem a rádcem na této dobrodružné cestě. S vděčností a respektem, Míla D. 

Sonia je zajímavá, neobyčejná a dokonale laskavě přímá žena. Při masážích skvěle chápe lidské tělo.jako zkušená fyzioterapeutka  a s touto znalostí současně propojuje spoustu poznatků a praktik z cest po indickych ashramech. Dovede krásně provést klienta poznáváním vlastního těla v intenzivním napojeni na emoce, pocity a ducha.
Se Soniou, a že jsem docela náročný klient, jsem zažil parádní potěšení, přijetí a uctění mé celé bytosti a rozhodně se rád kdykoliv vydám do jejích pečujicích, laskavých a vášnivých rukou. Jen kdyby bylo víc takových knezek tantry a sebepoznáváni, žilo by se nám všem mnohem uvolněněji, šťastněji a v napojení na sebe sama. 
Diky, Sonio, že tě mohu znát!
Jirka M.
 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled