Simona

Mili moji muži a ženy,
...pojďme spolu znovuobjevovat to úžasné a posvátné propojení těla a duše, na které jsme z nejrůznějších důvodů v průběhu našich životů zapomněli...

...dovolme našim tělům nechat se beze studu hýčkat tak dlouho, až pomocí láskyplných a vědomých doteků probudíme k životu i naše srdce!
Teším se na setkání s vámi
S láskou 
Simona

Na masáž k Simoně se můžete objednat v Tantra Spa v den jejích služeb nebo na přání v předem domluveném termínu.

Reference od spokojených klientů:

 „Dovolte prosím, abych se malým psaním vrátil k minulému týdnu, kdy se odehrála má první návštěva Vašeho salónu. Svěřil jsem se do rukou paní Simony... A odnesl si nadšení. Během cesty na Vaši adresu mě provázely určité obavy.. První tantrickou masáž jsem absolvoval před více než čtyřmi lety a vytěžil z ní zážitek, jehož síla budila přesvědčení, že se mu nemůže nic vyrovnat, o tak intenzivní vzrušení tehdy šlo.. Ale přes všechnu nostalgii a vděčnost, s níž jsem na svou tantrickou premiéru vzpomínal, Simona dokázala tentokrát všechno předčít. Zahrnula mne přesně takovou něžností, po které jsem toužil.  Moc mne potěšila znamenitost, s jakou Simona ovládá příslušné techniky. I její sebedrobnější pohyby dávaly jasně najevo, do jaké míry jí záleží na každém detailu klientova pocitu. Člověk bez jakýchkoli zkušeností s tantrou by snad ani neuvěřil, kolik příjemna může navodit kontakt jejích prstů s horní polovinou mého ucha nebo její péče, věnovaná vrchní části klientovy dlaně, kde člověk obvykle zažije dotyky jen opravdu málokdy. Velkou radost paní Simona způsobila mým bídným nohám. Jako vozíčkář mám v oblasti holenních kostí, lýtek a nártů výrazné poruchy prokrvení, velmi zřídka se mi stává, abych na nohách cítil cokoli, natož aby se mi poštěstilo něco tak slastinosného. Ve vrcholném stadiu masáže jsem úžasnou silou dosaženého vzrušení navzdory své standardní plachosti a nadměrnosti mnoha různých zábran (k vlastnímu překvapení) dokonce vydával i hlasité zvuky. Krátce před závěrem jsem pak měl co dělat, abych nekřičel jako původní obyvatel jakýchsi dosud nezmapovaných částí světa.. Nejednou mne ovládlo přesvědčení, že za pár vteřin bude po mně nebo že už je po mně dávno a ocitám se někde v jiném životě... Ani atmosféra nevykázala žádnou chybu. Od začátku až do konce jsem vychutnával dojem plný hlubokého vzájemného respektu, úžasného intimna skutečného komfortu. Pokud jsem na paní Simonu chtěl promluvit, komunikovala s ochotou, vlídností, ale i kultivovaností, zasvěceností a srozumitelností. A v reálu ráčí být ještě půvabnější než na fotografiích.”

Zdeněk

Dobrý den,
včerejší masáž to byla opravdu báječná a dovolte, abych Vám vyjádřil svůj dík.
Celý zbytek dne jsem se cítil přímo přehlcen pocitem euforie (skoro až moc). Vše ostaní, co jsem ještě chtěl ten den udělat, jsem musel odložit - tělo si vynutilo nutný relax.
Ještě jednou díky, a těším se, že se k Vám zase časem dostanu.
Jirka

Dobrý den,
před pár dny jsem u Vás byl na masáži a slíbil jsem paní Simoně, že opět napíšu pár řádků o tom, jak se mi to líbilo... 
Doufám, že moje slova chvály jí udělají radost stejně tak, jako ona udělala radost mě...
A jak se mi to líbilo?
V Tantra Spa jsem byl již potřetí a vždy jsem zvolil dvouhodinovou luxusní masáž. Když jsem na ní byl poprvé, byl jsem unešen a povznesen. Čekal jsem hodně, ale ne tolik, kolik se mi dostalo. A to jak po fyzické, tak i po duševní stránce. První masáž jsem absolvoval s Ivet - její hodnocení jsem již tehdy posílal. Podruhé a potřetí jsem měl tu čest s paní Simonou a i když jsem měl původně obavu, že první masáž, při které jsem se až zalykal nad nepopsatelnou rozkoší, to nemůže nikdy překonat, mýlil jsem se.
Paní Simona je vskutku osobou na svém místě a její vřelý a hlavně upřímný přístup je základním stavebním bodem celého rituálu tantrické masáže. Neboť jedině když se naprosto uvolníte a oddáte se člověku, od kterého masáž přijímáte, máte možnost zažít něco, co se slovy nebo písmeny jen těžko vyjadřuje. O tom, že dokonalou techniku má paní Simona v malíčku ani psát nemusím, to je v tomto velice luxusním prostředí jistě předpokládanou samozřejmostí. Ale při tomto obřadu je více než cokoli jiného důležitý lidský faktor - intuice, kdy se s Vámi masérka duševně spojí a je schopná dotýkat se Vás přesně tam, kde to v tu chvíli zrovna potřebujete. Jako by jste byli propojeni a ona dělala přesně to, na co v tu chvíli, v ten kouzelný okamžik, zrovna myslíte. A to přesně paní Simona zvládá dokonale a to je přesně jedna z těch zásadních věcí, díky které můžete zažít něco vyjímečného, něco na co už nikdy nezapomenete.
I díky ní teď vnímám svoji sexualitu úplně jinak...a hlavně lépe. Už vím, že to může být i něco víc. Už vím, že nežný dotek na prstech u rukou nebo ušním lalůčku může být více vzrušující, než cokoli jiného. Díky Simoně jsem zažil sexuální zážitek v mnohem barvitější podobě, než jsem ho znal v minulosti a okusil jsem rozkoše mnou dosud nepoznané.
Po masáži jsem se rozplýval v naprosté eufórii a záplavě pocitů, které musíte zkrátka zažít, popsat se totiž nedají. Moje tělo a mysl, jakoby byli osvobozené naprosto ode všeho.
Díky Simoně za vyjímečný zážitek... už teď se těším na další setkání.
PS: speciální pochvala za prostředí, které je dokonalé a také za to, že si mě Simona pamatovala i když předtím jsem u ní byl jen jednou a to asi před pěti měsíci. To člověka velmi potěší.
s pozdravem
Váš spokojený zákazník
Honza...

Jestliže je něco božského, tak dnešní masáž se Simonou. Všechno ostatní jsou jen slova, slova, slova.
Josef

Chtěl bych poděkovat Simoně, u které jsem byl při mé druhé návštěvě v Tantraspa a opět jsem byl mile překvapen. Simona navodila navodila báječnou, velmi přátelskou atmosféru, vše mi hezky vysvětlovala, o všem hovořila, jen když to bylo nezbytné nutné a potřebně. Cítil jsem se doslova hýčkán.
Martin

Milá Simono,
včera jsem u Vás absolvovala masáž. Díky za 2 hodiny plné lásky. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Že jsem jedinečná bytost a i po tom, co se mi stalo a můžu vše vzít do svých rukou a být zase šťastná. Věřím, že se mi to zase podaří s mým mužem.
Vůbec nevím, jak jsem dojela domů. Ruce od loktů dolů a chodidla mě mravenčily. Vzbudila jsem se ještě ve 2.00 ráno, kdy jsem cítila až úzkost a zase tu bolest v podbřišku a v bedrech. Já vím, to je ten můj strach. Ale věřím, že jste mi pomohla jej trochu rozptýlit a rozmělnit.
Mravenčení cítím ještě teď J
Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, nezávisle na té záplavě orgasmů, kterou jsem ani nečekala.  J
Zkusím opatrně naladit i svého muže a třeba jednou přijdeme spolu. Děkuji za vše
Zuzana S.

Dobrý den,
měl jsem dvouhodinovou masáž se Simonou a ta byla úžasná. Simona opravdu rozumí energiím a lidskému tělu. Cítil jsem se s ní velmi dobře, také neměla problém mi cokoli vysvětlit. Její dotek je nádherný a ona opravdu ví, kde se dotknout podle toho, jak reagujete. 
Krásná masáž, budu ji všem doporučovat! Mnohokráte děkuji, R.

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled