Renée

Pěkný den, vítejte.
Cesta do Tantra Spa byla vlastně jasně viditelná, ale kupodivu trvalo několik let, než jsem se tu ocitla. A cítím, že jsem tu na správném místě. První záblesk se objevil už v roce 1999, kdy jsem si udělala rekvalifikační masérský kurz. Potom dlouho nic. Až před šesti lety jsem začala na sobě sama intenzivně pracovat a naprosto jsem změnila směřování mého života. Studovala jsem koučink, hypnózu a další techniky, které jsem používala na rozvoj mých klientů, a nakonec jsem přišla na to, že jedna z nejúčinnějších metod prací s člověkem je práce s tělem. Přivede vás totiž ke vnímání přítomnosti a hluboké relaxaci, odpočinku a potěšení. V dnešní uspěchané době to vidím jako velmi prospěšné zastavit se, VYPNOUT MOZEK, nechat se hýčkat, HLUBOCE ODPOČÍVAT, dovolit si nechat se vyživit a naučit se AKTIVNĚ PŘIJÍMAT. Mám tu nejlepší práci na světě, která mě nesmírně baví a navíc mi dává hluboký smysl.

O mně
Renée znamená znovuzrozená. Sanvega znamená život v pozornosti, v přítomnosti. To jsou má jména. První jsem dostala od rodičů a druhé od Michaela Barnetta, mého učitele. Následuji tedy obě má jména. I moje práce je následuje. Naučím vás vnímat přítomnost, odcházet budete jako ZNOVUZROZENÍ.  Kterýkoliv způsob mé práce vás dostane do těla a do hluboké relaxace.

Práce v Tantra Spa
Jak o sobě říkám – „Ráda rozsvěcím světýlka v mých klientech“. To stejné platí pro práci v Tantra Spa. Těší mě, když můžu pracovat na tom, aby člověk, ať už po masáži nebo mapování, odcházel rozsvícený a obohacený. Těším se na vás! Renée
 
Absolvované kurzy
1999, Rekvalifikační masérský kurz, ARTIRIS
2011, TFT/EFT, Jana Vetešníková, C.I.
2011/12, Hypnoterapeut, Jana Vetešníková, C.I.
2012, Série koučovacích výcviků, Neuroleadership Group
2013, Yuen Method, Jana Sklenářová
2013, Uvolnění Emocí, Jana Sklenářová
2014/15, Master Hypnoterapeut, Jana Vetešníková, C.I.
2015/2016 OneLife Personal Training, Michael Barnett (UK), Německo
2016, Celostní smyslné masáže, EASE, Ing. Richard Vojík, CSB a Mgr. Denisa Palečková, CSB

Recenze:

Osvobozující, únik v časoprostoru, jiná sluneční soustava. Moc děkuji v tento vánoční čas. Přeji klidné prožití svátků.
R.

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 777 858 864.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 777 858 864

Zpět na přehled