Peter

Můj přístup k masáži

V mém vnímání masáže se prolínají 3 různé roviny. Z nejtradičnějšího pohledu je masáž skvělou možností relaxace. Příchodem do krásného prostředí se můžete zcela uvolnit, nechat svou mysl a tělo odpočívat a oddat se harmonii doteků, vůní a příjemné hudby. V další rovině již můžeme masáž vnímat jako cestu osobního rozvoje. Je to příležitost k prozkoumávání svého těla, mysli a sexuality. Máte možnost otevřít se novým prožitkům a objevit zatím nepoznané. Je na vás, zda vstoupíte do jiné dimenze učení – a to učení těla a jeho moudrosti a dopřejete svému tělu, aby mohlo rozvíjet svou vlastní inteligenci. V další úrovni je masáž prostředkem léčení. V bezpečném prostředí je možné se dotknout starých ran a vysvobodit se ze sevření zaběhnutých stereotypů. Dovolit si prožít např. emoce, kterých jste se zatím báli a tím nechali odejít to, co vás tíží nebo svazuje.

Mým úkolem je vytvořit pro vás bezpečný prostor a rámec proto, abyste se vy sami mohli vydat svým vlastním tempem tam, kam zrovna potřebujete, ať už to bude první, druhá nebo třetí úroveň. Rád vám na této cestě budu průvodcem.

 

O mně

Pokud vás zajímá můj osobní příběh a chcete si přečíst, jak jsem se dostal přes armádu, výcvik psů až k práci s tělem a s duší – klikněte ZDE.

 

Mé vzdělání a odborné kurzy

A) v oblasti práce s tělem
- Škola celostních tantra masáži Denisy Palečkové a Richarda Vojíka
- Kašmírská tantrická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
- Taoistická erotická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
- Čínská masáž zad a šíje (Petr Lacina)
- Breussova masáž (Dexter Academy)
- Vaginální mapování (EASE)
- Reiki I.
- Relaxační rituály (Sothys Paris)
a další masážní techniky v rámci tantrických výcviků

B) další kurzy a výcviky ovlivňující mou práci
- Výcvik Individuální Systemiky (Institut Individuální Systemiky – Artho Wittemann a Veeta Wittemann)
- Individuální konstelační práce (Marcela Krčálová)
- Výcvik v duchovní konstelační práci a životním poradenství (Eurasys – Evropská akademie systemických a rodinných konstelací – Wilfried Nelles)
- Tantrický výcvik Body, heart and Soul – (Art of Being – Alan Lowen)
- Párový tantrický výcvik Soulmate training – (Mahasatvaa Ma Ananda Sarita – Tantra Essence)
- Tantrické semináře (John Hawken)
- kurzy Biodanzy-Tance života (Aneta Končulová)

A mnohá další inspirativní setkání a workshopy (Santoshi a Niten, Suta Rawson, Jan Bílý, Mike Niraj Skillbeck, Guy Barrington, London Faerie …)

 

Reference od spokojených klientů:

Dobrý den, 
dne 21. 1. jsem měla možnost prožít tantrickou masáž pod vedením Petra - ráda bych mu touto cestou vyjádřila veliké díky, a to jak za jeho úžasně citlivý a profesionální přístup ke klientovi, tak za to, že z jeho práce jde cítit, že ji děla srdcem a s přáním svým dotykem pomoci.
Prožitek a poznání sebe samé, které jsem si odnesla ze společného setkání, u mě stále i po 14 dnech vyvolávají smích na rtech a znovu ten pocit, jak je krásné cítit své tělo skrze vědomý, srdcem vedený dotyk. 
Petře, děkuji Vám :) 
Martina

Dobrý den.
Děkujeme za včerejší nádherné dopoledne, Stáňa i Peter byli úžasní. Včera večer i dnes ráno jsme s manželkou "čerpali" z poznatků nabytých u vás. Cítím, že naše milování postoupilo do "vyššího patra".
Hezký den. Jirka a Lenka

Ráda bych Petrovi poděkovala za jeho masáže. Jeho ruce a citlivý dotek jsou jak z jiného světa, ze světa, kde se muž dokáže dotýkat. Série masáží, které jsem u něj absolvovala mě přivedly daleko blíže ke svému tělu, k prožitku svobody cítění a celkově blíže sama k sobě.
Vřele doporučuji všem, kteří hledají. Cokoliv. U Petra naleznou první krůček a otevřené srdce. Jana

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled