Míra

Od malička jsem vnímal ve svých rukou úžasné teplo. Snad nikdy jsem ani v zimě nepotřeboval rukavice. Pořád jsem nechápal proč to tak mám. Až před asi 10 lety jsme s partnerkou vstoupili na cestu práce s energií a hlavně na cestu tantry. A toto mi změnilo život. Nyní již jen přijímám ten dar a vždy, když přiložím své ruce k masírovanému, s úžasem vnímám kolik energie, tepla a lásky může proudit skrze ruce. Často slýchám "vy máte tak teplé ruce" a pak jen odpovídám "užívejte si to".

Tantra mě naučila přijímat každého člověka jako úžasnou božskou bytost a jako k božské bytosti také ke každému přistupuji. Neřeším jak kdo vypadá, ale vnímám co kdo potřebuje. Po vzájemném naladění pak intuitivně vedu masáž, aby každý odcházel naplněný a naladěný přesně tím, čeho se mu nedostávalo nebo co by mu pomohlo rozkvést do krásy a radosti.

Také vnímám, jak málo doteku a hlavně láskyplného doteku v běžném životě máme. A přitom naše těla podvědomě po tomto touží. Ale dokážeme i láskyplný dotek přijmout? Odpovídám "ano", ale jen ve stavu úplného uvolnění a odevzdání se. Přesně tam směřují mé masáže. Uvolnit každého člověka, pak rozproudit jeho energii a dát mu ochutnat pocit odevzdání se, radosti a lásky k sobě samotnému.

Pokud chcete zažít něco podobného, pokud toužíte po uvolnění, pokud se Vám nedostává doteku nebo Vás něco tíží bude mi ctí Vás přivítat a podělit se s Vámi o vše co mě naplňuje láskou k životu.

S úctou Míra

Moje vzdělání v oblasti práce s tělem:

- Škola celostních tantra masáži - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
- Kašmírská tantrická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
- Taoistická erotická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
- Čtyřletý párový tantrický výcvik Soulmate training – (Mahasatvaa Ma Ananda
Sarita – Tantra Essence)
- Kurzy reflexologie
- Certifikovaný výcvik sportovních a relaxačních masáží
- Vědomé BDSM - (Jana Goetzová)
- Škola umění milování - ( Kateřina a Honza Komedovi)
- Umění masáže intimních partií a vaginální mapování - ( Kateřina a Honza Komedovi)

Reference:

Milí Míro a Stáňo, ráda bych s vámi oběma sdílela malou zpětnou reakci na včerejší párovou masáž. Bylo to VELKOLEPÉ. Dostalo se mi daru vskutku královského, o kterém se mi ani nesnilo. Už netahám s sebou balvan, o kterém jsem si myslela, že je snad mojí součástí. Nemám ho, opravdu.... celý den to zkoumám. Dá se říct, že mám lehkost motýla, jak se mi ulevilo. Velké díky Mirečkovi i Vám. :-) Martina

Mily Miro, pri masazi i po ni jsem se citilla uzasne. Byl to krasny zazitek. Energie se nam krasne propojily. Nikdy me vlastne takhle intimne nemasiroval muz a musim rict, ze to bylo moc prijemne a krasne. Urcite se jeste uvidime na masazi. Petra

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled