Vážení klienti, tyto webové stránky již neaktualizujeme, všechny služby a ceny za ně jsou platné pouze na www.arkaya.cz

Viva

Jsem intuitivní, empatická a vášnivá žena. Mí přátelé a blízcí mě vnímají jako otevřenou a tvořivou bytost. Miluji život, sílu, která život stvořila a stvoření samotné. Mou inspirací je příroda, z níž čerpám sílu. Vnímám hluboké propojení s Matkou Zemí a propojení s druhými lidmi. Nikoho nesoudím a cítím, že veškerá negativita v člověku je jen projevem hluboké bolesti, kterou si lidé s sebou nesou. Mým přáním je rozpustit zbytečnou bolest v člověku a proměnit ji v radost, rozkoš a lásku. Pokud vás mohu provést procesem v znovuprožívání svého těla a všech jeho darů, bude mi velkým potěšením. Pojďme společně hledat, kudy proudí vaše vášeň a láska a proměňovat váš život v radostný tanec.  

Reference: 

Marti, v Tvých rukou se cítím naprosto přijímaná, cítím, jak se probouzí každá buňka v mém těle. Děkuji Ti za krásný prožitek.
Lenka

Martino, 
Děkuji Ti za Tvoji vášeň a otevřenost, díky Tobě jsem mohl objevit své skryté touhy a přání, poznat svoji pravou podstatu. 
Mirek 

Martino, 
Masáž s Tebou byla velmi uvolňující, po dlouhých stresujících dnech v kanceláři, jsem si konečně mohla trochu odpočinout a věnovat se sama sobě. Pomohla jsi mi se uvolnit, více se položit do přítomného okamžiku a více si uvědomit své tělo. Ráda bych si takových chvil dopřávala více, proto bych si ráda podobnou masáž zase brzy dopřála. 
Kateřina

Martino, tvoje masáž byla úžasná. Konečně jsem se mohla cítit sama sebou, mohla jsem prožít všechny svoje emoce a přijmou se taková jaka jsem. Díky za každý okamžik, cítím se plná energie, přijímaná a milovaná. Děkuji Bára


 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@arkaya.cz, 775 108 888

Zpět na přehled