Klára

Tantrická masáž je pro mě láskyplnný dotek, dotek který mění naší životní cestu.
Má práce je hluboce ovlivněna osobní zkušeností a zájmem o lidské bytí.
S láskou Klára

Profesionální výcvik – Kraniosakrální biodynamika – 3 roky (International Institute For Craniosacral Balancing- Bhadrena C. Tschumi Gemin a Kavi Gemin) 
Asistence na kurzech (Mgr. Denisa Palečková CSB, Ing. Richard Vojík CSB)
Profesionální výcvik - Sexuologická práce s tělem (EASE, Joseph Kramer)
Škola - Celostní smyslné masáže (Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík)
Vaginální mapování – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Mgr. Denisa Palečková CSB, Ing. Richard Vojík CSB
Léčení jizev (Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Mgr. Denisa Palečková CSB, Ing. Richard Vojík CSB
Terapie jizev (Klinický seminář – Mgr. Věra Verchozinová)
Tradiční masáže SIAMU (Soukromé vzdělávací zařízení – Stanislav Flandera)
a další: Hloubková masáž krku, Masáž hlavy, Hlas a dech ve fyzioterapii, Lymfodrenáž, Měkké techniky, Uvolňovací techniky, Masér ve zdravotnictví…
 

Vaginální mapování - reference: 

Klára mě provázela sérií vaginálních a análních mapování. Její přístup je láskyplný, pečující a zároveň profesionální. Velmi oceňuju její intuici. Výborně se dokáže naladit na to, co v daný okamžik potřebuju. Její dotek proniká do hloubky tkáně – je jemný a intenzivní zároveň. Klára se mnou výborně komunikovala.  Věděla kdy mlčet a kdy mluvit. Po celou dobu jsem cítila její přítomnost a bezpečí, což mi umožnilo hluboce se uvolnit a vnímat své tělo. 
Během každého sezení se objevilo něco nového. Postupně docházelo k léčení a uzdravení traumat spojených s oblastí pánve. Došlo k přijetí sebe sama jako ženy. Uvolnily se emoce a stažení v celém těle spojená s porody, potratem. Vyčistily se různá přesvědčení a strachy spojené s menstruací, se sexem, se vztahy.  
Cítím se více propojená sama se sebou, se svými kořeny, více ve své ženské síle. Milování s partnerem je nyní mnohem intenzivnější a krásnějším. Vlastně teď své tělo více cítím. Prohloubilo se vnímání mého těla. Cítím v něm více potěšení a radosti. 
Děkuju 
Mgr. Pavla Johnson, fyzioterapeutka
 

... zcela propadl jejímu umu, jemnosti a elektrizujícímu doteku, otevřela mi novou dimenzi a skvěle se do mě vcítila ... klikni pro více

Dobrý den, dne 17.8. jsem byl u vás na 3hodinové masáži, pro masáž jsem si vybral masérku Klárku. Musím říci, že jsem zcela propadl jejímu umu, jemnosti a elektrizujícímu doteku. Otevřela mi novou dimenzi a skvěle se do mě vcítila, proto bych jí chtěl touto formou veřejně poděkovat za skvělý zážitek, ještě dnes s několikadenním odstupem se cítím jako znovuzrozený. S úctou, Jirka V.

 

... Nikdy předtím jsem nepoznala takovou intenzitu doprovázenou hlubokým vnitřním klidem ... klikni pro více

Dobrý den, Nedávno jsem dostala od Kláry tantrickou masáž. Byla to úžasná zkušenost.
Nikdy předtím jsem nepoznala takovou intenzitu doprovázenou hlubokým vnitřním klidem! Klára se dotýká tak, že hned cítíte, že má mnoho zkušeností ale zároveň vám dává pocit úžasné vřelosti a přijetí. Bylo to odpoledne, jako žádné jiné - intensivně uvolňující a intimní. Klára je krásná, klidná a citlivá bytost. Byla to zkušenost jako z jiného světa. Překonala všechna moje očekávání! Děkuji ti Kláro :)
Anna

 

... Vidět v jejích očích důvěru, laskavost a touhu dávat bylo něco ohromujícího ... klikni pro více

Dobrý den, Chtěl bych poděkovat Kláře za mou královskou masáž.Byla to úžasná zkušenost. Vidět v jejích očích důvěru, laskavost a touhu dávat bylo něco ohromujícího. Jak by mi mohl cizí člověk chtít dát tolik? Ale od samého začátku masáže, když jsem se jí podíval do očí, jsem věděl, že jí mohu věřit. Pro muže se značnou zodpovědností pro mne zpočátku bylo docela těžké se uvolnit a přijímat. Ale ona mě vedla s láskou a péčí. Klára pracovala s mou myslí i tělem a obojí hluboce uvolnila. Byla trpělivá a pečující. Jak se moje tělo a mysl uvolnily, začal jsem vstupovat do jiného prostoru. Je těžké ten pocit popsat, ale bylo to, jako kdyby Klára nabízela jiný způsob interakce se sebou i se ženou vůbec. Chovala se ke mně jako k muži, ale nikoliv v sexuálním nebo erotickém smyslu. Spojila se se mnou velmi hlubokým způsobem na základě péče, lásky a úcty. Bylo to velmi jemné, ale silné. Mnohem hlubší než pouhý pocit uvolnění. Změnilo se moje vnímání času. Byl jsem s Klárou 30 minut nebo 2 hodiny? Nevím. Děkuji ti Kláro z celého srdce, za to, že jsi mi dala takovou úžasnou zkušenost, Alister

 

... Dovolte si luxus odejít od všech starostí, povinností, práce a nechte se jen hýčkat ... klikni pro více

Dovolte si luxus odejít od všech starostí, povinností, práce a nechte se jen hýčkat. Uvolněte vaši mysl a uvědomte si každý sám sebe.... Je to neskutečně osvobozující pocit. Děkuji Venuši a Kláře

 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled