Jana

Jsem vášnivá, energická a spontánní žena, idealistka věřící v lepší zítřky, rebelka bojující za vše, čemu věří. Miluji objevování nových obzorů, překračování hranic a poznávání hloubky a rozmanitosti lidské mysli.
Každý je strůjcem svého štěstí. Každý má moc učinit sám sebe šťastným a spokojeným. Nikdo jiný to nedokáže, protože je to pouze naše mysl, která utváří svět kolem nás. Věřím, že je velice důležité mít upřímně rád sám sebe, pečovat o své tělo a mysl, věnovat sám sobě maximální pozornost a dělat věci, které nás baví a naplňují. Je to cesta, jak vést radostný život plný jedinečných prožitků.
Celostní smyslná masáž v sobě zahrnuje jak péči o tělo, tak i osvojování nového způsobu prožívání a užívání si života. Díky vědomému doteku zažijete pocit bezpečí, klidu a bezpodmínečné lásky. Dovolíte si odpočinout, zrelaxovat a obnovit spojení mezi tělem a myslí. Ukotvíte se ve svém těle a dovolíte si vnímat pocity a emoce, které často zůstávají kdesi hluboko v našem nitru.
Dopřejte pozornost, potěšení a lásku tomu nejdůležitějšímu člověku na světě - sami sobě. Pojďme spolu skrze masáž rozproudit životní energii, objevit slastnou chuť do života a stát se šťastnými a sebevědomými. Nemůžeme nic ztratit, jedině získat...

Kurzy a vzdělání v oblasti masáží a práce s tělem:

- Masér pro sportovní a regenerační masáže (Masérská škola REFIT)
- Ayurvédská masáž (EduSpa College)
- Indická (antistresová) masáž hlavy (EduSpa College)
- Hot stones - lávové kameny (Masérnička)
- Odborný výcvik celostní smyslné masáže (Evropská akademie somatického vzdělání EASE)

Reference:

Já si každou masáž s Janičkou neskutečně užívám, protože ona přesně v daný moment vycítí co moje tělo potřebuje a výsledkem je pro mě velmi intenzivní zážitek.
Jonáš

S masáží jsem byl velmi spokojen. Široká paleta doteků od pevných zemitých až po ty lehké jako pírko. Masáž mě vedla více a více do přítomnosti a do prožitku ve svém vlastním těle. Energie nebyla soustředěná jen v jednom místě, ale pomocí dechu se rozšiřovala do celého těla až z toho byl velice intenzivní, hluboký a uvolňující prožitek.
Honza

Jana je úžasná masérka, kterou můžu jedině doporučit. Kromě rozmanité a skvěle zvládnuté techniky je výjimečná ve schopnosti okamžitě poznat a uzpůsobit masáž tomu, co se masírovanému líbí - dokonce hned při první masáži jsem měl pocit, že to věděla snad lépe než já sám :-)
Jaroslav

 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled