Jan

Když mi má milovaná žena před časem koupila první tantrickou masáž jako dárek k narozeninám, možná ani ona v té chvíli netušila, jak hluboce to ovlivní a změní náš život. Doslova na vlastní kůži jsem zkusil, jak léčivý a transformační může být vědomý láskyplný dotek. Od té doby jsme společně prošli dlouhou cestu učení, zkoumání a výcviků a dnes mám proto tu čest a možnost předávat dar vědomého doteku těm, kdo touží po radosti, přijetí, potěšení a uzdravení. Moje vášeň je pomáhat ženám nacházet a probouzet v sobě svoji přirozenou moudrost a smyslnost. Celostní smyslná masáž a další techniky, jako vaginální mapování či léčení jizev, jsou skvělou a účinnou pomocí na cestě zpět k sobě, ke svému tělu i duši. Rád budu vaším průvodcem.

Absolvované vzdělání a výcviky práce s tělem:

Core Touch – intenzivní profesionální výcvik (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Certifikovaný výcvik De-armouring pánevního dna (Savitas - academy of somatic sexology)
Desetidenní intenzivní profesionální výcvik "Školy celostní smyslné masáže"  (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Asistence na profesionálním výcviku "Školy celostní smyslné masáže"  (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Léčení jizev (Denisa & Richard)
Kurzy pro páry (asistence / Denisa & Richard)
Tantra, oslava spojení (John Hawken)
Láska, touha, probuzení (Richard Vojík)
Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Dexter Academy)

Další kurzy a výcviky:

Reiki I. a II. st.

Metoda One Brain

Muž a sex, Buddhabar (Richard Vojík)

Reference:

Jana, jako maséra vřele doporučuji. Měla jsem možnost přijímat masáž v nejiintimnější části mého cyklu. Jan se dokáže krásně napojit skrze dotek a dokáže velmi citlivě vnímat a reagovat na intenzitu prožitku. Dokáže zvolit správnou dynamiku masáže a být přítomný a vědomy. Přijímat masáž od tohoto muže, byl jeden z nejkrásnějších zážitků. 
Marie

S mapovaním som sa stretla prvýkrát na 10-dňovom kurze u Denisy a Richarda. Jan bol prvý muž, ktorý si svojím jemným a láskavým prístupom počas kurzu získal moju dôveru – tak dôležitú pre ženu pri tomto intímnom liečivom kontakte. Počas mapovania bol plne prítomný a pozorný. Pomohol mi rozpustiť kopu potlačených zranení a bolestí. S veľkou vďakou a úctou
Anička

... Jan byl velmi vnímavý a pozorný, nechal aby se mé tělo postupně otevíralo a překračovalo či procházelo vším co mi bránilo zažívat nepoznané stavy možných radostí, až do orgasmu. Při postupném odeznívání vibrací, se mi Jan stále věnoval, dotýkal, hladil a nakonec mi pomohl se opět uzemnit. Zaplavily mě pocity uvolněnosti a svobody. Úžasný pocit. Děkuji.
S úctou Jitka 

Tvoje práce je výborná. I když jsem se nedovedla pořádně uvolnit, tak jsem vnímala tvojí podporu. Bylo mi dobře v tom, že jsi na mě netlačil, abych něco dělala jinak, rychleji nebo pořádněji. Ještě jednou ti ze srdce děkuju za práci kterou děláš. Vnímala jsem, jak moc tohle potřebuju! A jistě nejen já ...  (Martina, vaginální mapování) 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 777 858 864.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 777 858 864

Zpět na přehled