Jan

Když mi má milovaná žena před časem koupila první tantrickou masáž jako dárek k narozeninám, možná ani ona v té chvíli netušila, jak hluboce to ovlivní a změní náš život. Doslova na vlastní kůži jsem zkusil, jak léčivý a transformační může být vědomý láskyplný dotek. Od té doby jsme společně prošli dlouhou cestu učení, zkoumání a výcviků a dnes mám proto tu čest a možnost předávat dar vědomého doteku těm, kdo touží po radosti, přijetí, potěšení a uzdravení. Moje vášeň je pomáhat ženám nacházet a probouzet v sobě svoji přirozenou moudrost a smyslnost. Celostní smyslná masáž a další techniky, jako vaginální mapování či léčení jizev, jsou skvělou a účinnou pomocí na cestě zpět k sobě, ke svému tělu i duši. Rád budu vaším průvodcem.

Absolvované vzdělání a výcviky práce s tělem:

Core Touch – intenzivní profesionální výcvik (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Certifikovaný výcvik De-armouring pánevního dna (Savitas - academy of somatic sexology)
Desetidenní intenzivní profesionální výcvik "Školy celostní smyslné masáže"  (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Asistence na profesionálním výcviku "Školy celostní smyslné masáže"  (Evropská akademie somatického vzdělání − EASE)
Léčení jizev (Denisa & Richard)
Kurzy pro páry (asistence / Denisa & Richard)
Tantra, oslava spojení (John Hawken)
Láska, touha, probuzení (Richard Vojík)
Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Dexter Academy)

Další kurzy a výcviky:

Reiki I. a II. st.

Metoda One Brain

Muž a sex, Buddhabar (Richard Vojík)

Reference:

Díky Janovi jsem zažila svou první tantrickou masáž a byl to velice krásný a intenzivní zážitek, který všem vřele doporučuji. Masáž sice trvala 3 hodiny, což se předem zdálo jako opravdu hodně dlouhá doba, ale uteklo to neskutečně rychle. Zpětně jsem moc ráda, že jsem nezvolila kratší variantu. Během masáže se tělo krásně zpomalilo a uvolnilo. Ukončila jsem první trimestr těhotenství, masáž tedy působila pozitivně nejen na mě ale i na miminko, dokonce mi pomohla i s některými těhotenskými nepříjemnostmi, jako je třeba bolest zad. Masáž hodnotím velice kladně a moc děkuji za to, že jsem ji mohla prožít. Jediné „negativum“ celého zážitku je, že pokud jednou prožijete něco tak úžasného, budete se nejspíš chtít vrátit na další ochutnávku.
Tereza

Jana, jako maséra vřele doporučuji. Měla jsem možnost přijímat masáž v nejiintimnější části mého cyklu. Jan se dokáže krásně napojit skrze dotek a dokáže velmi citlivě vnímat a reagovat na intenzitu prožitku. Dokáže zvolit správnou dynamiku masáže a být přítomný a vědomy. Přijímat masáž od tohoto muže, byl jeden z nejkrásnějších zážitků. 
Marie

S mapovaním som sa stretla prvýkrát na 10-dňovom kurze u Denisy a Richarda. Jan bol prvý muž, ktorý si svojím jemným a láskavým prístupom počas kurzu získal moju dôveru – tak dôležitú pre ženu pri tomto intímnom liečivom kontakte. Počas mapovania bol plne prítomný a pozorný. Pomohol mi rozpustiť kopu potlačených zranení a bolestí. S veľkou vďakou a úctou
Anička

... Jan byl velmi vnímavý a pozorný, nechal aby se mé tělo postupně otevíralo a překračovalo či procházelo vším co mi bránilo zažívat nepoznané stavy možných radostí, až do orgasmu. Při postupném odeznívání vibrací, se mi Jan stále věnoval, dotýkal, hladil a nakonec mi pomohl se opět uzemnit. Zaplavily mě pocity uvolněnosti a svobody. Úžasný pocit. Děkuji.
S úctou Jitka 

Tvoje práce je výborná. I když jsem se nedovedla pořádně uvolnit, tak jsem vnímala tvojí podporu. Bylo mi dobře v tom, že jsi na mě netlačil, abych něco dělala jinak, rychleji nebo pořádněji. Ještě jednou ti ze srdce děkuju za práci kterou děláš. Vnímala jsem, jak moc tohle potřebuju! A jistě nejen já ...  (Martina, vaginální mapování) 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled