Honza

Tantra jako taková je pro mě cosi posvátného a magického. Tantrickou masáž proto vnímám jako cestu sama k sobě, k podstatě svého vnímání a cítění. Prostřednictvím dotyku a práce s energií se pokusím vás touto cestou provézt a být vám vaším průvodcem do míst o kterých ani nemusíte vědět že se ve vás skrývají. Z vlastní zkušenosti vím že v bezpečném prostoru SPA si můžeme dovolit být skutečně sami sebou a procítit si naplno své pocity a vjemy, což může být značně uvolňující a léčivé. Dovolil bych si vás proto pozvat na tuto krásnou cestu poznávání sama sebe.

 

Na masáž k Honzovi se můžete objednat v Tantra Spa v den jeho služeb nebo na přání v předem domluveném termínu.

 

Ohlasy od spokojených klientů:

Masáž od Honzy pro mně byla magickým zážitkem. V překrásném prostředí TantraSpa jsem se cítila příjemně a uvolněně, Honza si pře masáží se mnou otevřeně povídal a tím se rozplynuly moje pochybnosti a obavy. Jeho doteky byly krásné a pečující, používal různé typy doteků, od jemňoučkeho hlazení peříčky až po zemité a pevné doteky. Z intimní masáže jsem měla třošku obavy, ale jeho doteky byly tak příjemné, že jsem se vezla na vlně blaženosti a mé tělo se vlnilo v rytmu mé probuzené energie. Ještě několik dní po masáži jsem cítila onu čistou a probuzenou energii v celém těle. Honzovi z celého srdce děkuji.

Moc ráda bych vyjádřila vděčnost za úžasnou tantrickou masáž od Honzy a touto cestou ráda poskytla reference na Honzu lidem, kteří přemýšlí zda na tantrickou masáž jít.
Je to naprosto nádherný zážitek, kdy se můžete s důvěrou nechat hýčkat a rozmazlovat
dotyky jemného a laskavého muže, který se na Vás dokáže nacítit a vnímat vaše tělo...
Dovolíte si být jen příjímající a vnímat všemi smysly co ve Vás dotyky probouzejí...
Nádhera a vřele doporučuji každému!
S láskou Eva 

Krásný den Honzo,
chci vám ještě jednou moc poděkovat za úžasný prožitek s tantrickou masáží.
Vážím si vaší profesionality a vytvoření prostředí plné důvěry a citlivosti, se kterou jsem se mohla setkat.
Mé tělo a smysly zažívaly krásný příval energie a přestože jsem v současné době hodně vyčerpaná a bez dávky sexuální chuti, byla jsem překvapěná s jakým citem jste ve mně vše probouzel.
Dostala jsem od vás přesně to, co mé tělo potřebovalo a po čem toužilo: dotek, respekt a úctu.
Vše ostatní,co mi tělo poskytlo, pro mne bylo bonus.
Ještě jednou děkuji a s radostí si vše znovu zopakuji!!!
Michaela, Praha 39 let

"Naprosté vtělení jsem prožila při masážích s Honzou. Jeho ruce a tahy jsou kouzelné. Vstoupila jsem do nádherné místnosti, která mne přijala, obklopila svojí vůní s nádechem tajemna… To mrazení a nervozita z toho, co mě čeká, mě přešly hned při prvním doteku od Honzy. Cítila jsem se rázem tak klidná, uvolněná, v bezpečí. Honza mne provedl nádhernou krajinou mého těla. Vlastně doposud to bylo " jen mé tělo". Po masáži s Honzou se změnilo v mé krásné ženské tělo. Byla jsme to zase já. Celistvá a šťastná. A ten pocit trváááá…” Světla

 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled