Brona

Na tomto místě si můžete dovolit plně prožívat svou proměnu... 
Ponořte se do svých pocitů a nechte energii Vašeho těla proudit...
Jsem zde proto, abych Vám byla průvodcem na Vaší cestě...
Prostě jen dýchejte a vnímejte...

Ráda bych Vás pozvala k přečtení následujících řádků, které Vám pomohou navnímat mé poslání, můj osud, můj život, můj dar …
Narodila jsem se ve znamení vodnáře. Masáže mne díky mé sportovní kariéře provázely celý život. Přirozeným vývojem jsem malými krůčky postupovala k podstatě svého ženství a na této cestě se mi pozvolna otevíraly dveře ke zcela novým schopnostem a možnostem, které mi byly dosud skryty. Díky této době „prozření“, jak jí s oblibou nazývám, Vám nyní mohu nabídnout a předat své skutečné poslání ve formě vyslyšení Vašich bolestí ať už na psychické či fyzické úrovni a předání vědomého, léčivého a inspirujícího doteku...
Na své cestě jsem prošla různými semináři a praxe týkající se šamanského cestování, léčení včetně návratu ztracené části duše a Medicine wheel I. – II. Pravidelně se účastním šamanských léčivých kruhů.
Pár let již procházím budhistickým učením Diamantové cesty.
Vlastním certifikáty na rekondiční, sportovní a relaxační masáže (Dexter Academy)
Měla tu čest absolvovat 10-ti denní transformační výcvik Celostních smyslných masáží, Seminář Core Touch (cesta k jádru člověka, práce s intimitou a sexualitou) a Párový seminář pro páry (EASE - Evropská akademie somatického vzdělání, Ing. Richard Vojík, CSB a Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB)

Mým životním záměrem je plné otevření se, uvědomění a bezpodmínečné přijetí všeho, co na své životní cestě potkávám.
S láskou 
Bronislava
 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 777 858 864.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 777 858 864

Zpět na přehled