Ladayxcvb

Jsem vášnivá žena, která miluje život, blízkost a vzájemné propojení citu, emocí, doteků. Snažím se rozumět beze slov. Ráda objevuji v lidech krásu, harmonii, jejich jedinečnost. Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, jedinečného okamžiku, uvolnění. Věřím, že klienty ke mně přivádí právě touha po tomto sdílení. Velice se těším na naše setkání
Brzy na viděnou
Lada

Reference:

Dobrý den, 
chtěl bych dodatečně poděkovat Ladě za uvedení do světa tantry :) Před první zkušeností jsem byl dost nervózní, no vaše prostředí a následný rozhovor s Bárou před masáží mě dostatečně uklidnil. Pak už jsem si mohl masáž užít od první chvíle a prožívat vše nové co se objevovalo. Bára byla velice milá a citlivá a já se moc rád oddal jejím příjemným dotekům. Celé jsem si to moc užil a odcházel jako nový člověk. Báru mohu jedině doporučit, určitě si to v budoucnu zopakuji.
Hezký den a spozdravem 
Martin S.

Dobrý den , 
byl jsem u Vás na masáži a byl jsem velmi spokojen !
Jednak s krásným prostředím a dále s velmi výbornou péčí  a masáží masérky  Lady. Určitě se k vám a k této masérce ještě vrátím.
Ještě jednou děkuji.
Pepa 

Drahá Lado,
právě jsem odložil váš dárek. Poslední strana přečtena, napsané informace vstřebány. Pravda, nejspíše by bylo žádoucí, abych napsanými řádky neproletěl při jízdě metrem či při čekání na autobusové zastávce. Možná by bylo lépe se u jednotlivých kapitol zastavit a zamyslet se nad autorovým sdělením. Snad i si o nich s někým popovídat. Budu-li totiž zcela upřímný, u řady doporučení jsem se musel zastavit a sám sebe se zeptat, co tím autor vlastně myslí? Jinde, kde jsem sice pochopil, co by „pravý muž“ měl dle autorova názoru udělat, jsem naopak nepochopil, jak by to měl udělat.
Nicméně čtení to rozhodně nebylo nezajímavé. Získal jsem řadu nových podnětů, jak k vám - ženám - přistupovat a jak nikoliv. Jak přistupovat sám k sobě a naopak. Přiznám se, že mě docela překvapilo a pobavilo zároveň, na kolika místech v knize a s jakou trefností jsem se poznal. Jinde mě to naopak zarmoutilo. Přeci jen, zdaleka nejsem „pravý muž“ a ve smyslu té knihy se dopouštím celé řady chyb z průměrnosti a slabosti, byť nejsem zatím přesvědčen, že bych byl slabým či průměrným. Je však otázkou, zda jsem schopen (možná přesněji: zda jsem ochoten) nastíněnou sebereflexí projít. Nevím, sám na tuto otázku nyní nenacházím odpověď.
Každopádně vám velice děkuji za poskytnutou možnost projít si četbou darované knihy, za možnost nahlédnout za dveře jiného názorového proudu, jak žít, než jaké bylo mé dosavadní chápání věci. Vlastně vám děkuji za další šanci na poznání sebe sama… a tím tak trochu i vás dvou.
Závěrem mi však dovolte se na malou chvilku vrátit v čase, abych vám opětovně poděkoval za vaši úžasnou péči, za vaše doteky, a to zejména za ty, kterými jste sáhly do mého nitra. Marně hledám dostatečně silná slova, kterými bych vyjádřil, jak neskutečně ozdravné účinky na mě měl čas strávený s každou z vás. Když jsem totiž přicházel na svou první masáž, byl jsem prázdný. Plně jsem si uvědomoval, že pokud něco neudělám, přijde podzim. Takový podzim, jaký zažívám pravidelně, někdy i po celý rok. Sychravý, depresivní, temný. Nekonečné dny až měsíce, kdy by člověk nejradši nebyl.
A protože jsem takových podzimů v životě již zažil bezpočet a moc dobře jsem věděl, jak strašně to bolí nejen mě, ale i mé okolí, rozhodl jsem se, že další prostě přijít nesmí. Na tom by nebylo nic překvapivého. Takových rozhodnutí jsem již učinil bezpočet. Nicméně tentokrát jsem si řekl, že v tom nezůstanu sám. Jak to pokračovalo, to obě víte velmi dobře. Proto vám chci ještě jednou poděkovat.
Děkuji za vaši lásku, kterou mě pokaždé dovedete zaplavit.
Děkuji za vaši něhu, se kterou mě rozmazlujete.
Děkuji za vaši vášeň, které mi dáváte, kolik unesu.
Děkuji za vaši blízkost a za dar vědomí, že když jsem s vámi, tak rozhodně nejsem sám.
Díky 
Karel

Dobrý den.
Rád bych tímto v krátkosti poděkoval za páteční masáží zpříjemněnou chvilku v přítomnosti slečny Lady a poslal jí tak slibovaný vzkaz:
Dlouho jsem přemýšlel co napsat, protože to byl opravdu intenzivní a nezapomenutelný zážitek, z něhož mě energie vydržela až do teď. Nikdy v minulosti nevydržel účinek z tantrické masáže tak dlouho jako nyní, za což děkuji a rozhodně už teď vím, že znovu velmi rád přijdu a mé pocity můžeme zpětně rozebrat dopodrobna.
Děkuji a přeji pěkný den.
Honza

Zdravím tým Tantra Spa, 
byli jsme u vás s mou ženou Ivanou koncem května užít si voucher na tantra masáž pro dva a odcházeli jsme oba jako vyměnění.
Chtěl bych Ladě znovu poděkovat za krásné setkání s čistou duší, za její opravdovost a nasazení - ten pocit ve mně dlouho přetrvává a doufám, že nezmizí nikdy.  Rád si to přijdu zopakovat :o)
Ještě jednou díky, Lado !
Jaromír

Dobry den,
vo Vasom nadhernom Spa som absolvoval iba kratku 90min masaz.
Univerzum chcelo aby mojou sprievodkynou bola Lada.
Napriek tomu, ze som na masaz prisiel s konkretnou predstavou co asi potrebujem, po uvodnom rozhovore s Barou ma jej energia uchvatila a ja som vedel, ze sa jej musim uplne oddat a nechal som priebeh masaze plne na nej intuicii. Bolo to najlepsie rozhodnutie ake som mohol urobit.
Masaz pre mna bola transformacnym zazitkom. Mal som pocit ako keby tuzby mojho podvedomia boli v milisekundach naplnane a moja bytost bola hyckana doteraz nepoznanym sposobom.
Napriek tomu v akom stave som na masaz prisiel, po masazi som odchadzal plne nabity energiou, v dobrej nalade a v sile.
Bare posielam uprimne DAKUJEM a s pokorou a oddanostou sa sklanam pred jej uzasnymi schopnostami!
Bol to zazitok na hraniciach reality na ktory budem velmi dlho spominat.
Este raz z hlbky srdca dakujem Lado!
Štefan 

Dobry den,
Len som vam chcel v rychlosti dat vediet ze som vcera absolvoval prvu masaz s Ladou a bol som velmi velmi spokojny. Po masazi som sa citil skvele, to Vas ale asi neprekvapi :-). Co ma prekvapilo bolo, ako prirodzene som sa citil pocas masaze so zenou, ktoru vlastne vobec nepoznam. A to si myslim na zaciatok uplne staci :-). 
Asi si viete predstavit aky je to zlom pre pomerne ostychaveho chlapa. Beriem to ako prvu lekciu a som zvedavy na tie dalsie...
Urcite sa coskoro ozvem aby som si dohodol dalsiu masaz, pochopil som ze 2h su fakt potrebne :-).
Dakuem a zelam krasny den,
Lada

Milá Lada,
Tantrou ste mi otvorila bránu do nového sveta, ktorú nikdy nezavriem. 
Svojou vnímavosťou a dotykmi ste mi ukázala, aký silný môže byť prežitok potešenia. 
Za všetko čo ste ma naučila a za prekrásny zmyselný zážitok Vám patrí všetok môj obdiv a veľké ďakujem  .
Veľmi sa teším na ďalšie stretnutie.
S pozdravom,
Lucia 

Dobrý den,
rád bych Vám a především Ladě moc, moc a moc poděkoval za úžasný zážitek, který vnímám ještě několik dní po Královské masáži 😊
Přestože se jednalo o moji první zkušenost s Tantrickou masáží, díky přístupu Lady jsem se mohl zcela uvolnit, odložit předsudky a plně s důvěrou se odevzdat do její moci.
Energie, která z Lady vyzařovala, je slovy nepopsatelná, jako by zaplnila celý prostor,  rozpohybovala mou životní energii a vtahovala mě do přítomného okamžiku a já pocitově vnímal neskutečně krásný pocit „tady a teď“.
Několik dní po masáži, kdy píši tento feedback, mám stále pocit větší vnitřní harmonie a síly, častěji si uvědomuji přítomný okamžik a jako by došlo k zrychlení „zákona přitažlivosti“. Vše jde lehce a samo.
Lado, těším se na naše další brzké shledání a přeji Tobě i celému týmu Tantra Spa klidné, pohodové a veselé Vánoce plné pozitivní energie, spokojenosti a lásky.
František Šefl

Dobrý den, Lado,
ještě jednou Vám děkuji za naše setkání v neděli a za velmi zajímavý zážitek. Nečekala jsem, že se dostaneme tak daleko hned při prvním meetingu a že je vůbec možné se dostat dál v mém případě. Také moc děkuji za projevenou podporu během mé slabé chvilky, netušila jsem, jak moc to potřebuji. Mám ještě o čem přemýšlet :) A na čem pracovat. Přeji Vám krásné Vánoce, skvělý vstup do nového roku 2019. V lednu se budu těšit na naše další setkání!
S přáním krásného dne,
Petra

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled