Lara

Objektivně se masážemi zabývám od dětství, kdy jsme se navzájem masírovali v bezpečném prostředí mé rodiny. Tato pohlazení na duši i na těle ve mně zakořenilo zájem o zkoumání využití smyslů a prohlubování somatických zkušeností.  Před třemi lety jsem své zkušenosti obohatila o tantrické masáže, které vnímám hlavně jako prostředek pro využití mé obrazotvornosti progresivním směrem a tím je zmírňování lidského trápení. Lidská mysl se díky nim ponoří do představivosti, která jim šeptá tisíc tajemství, jež jsou tak příjemná a naplněná takovou krásou, že lidé nemohou odolat, aby se je nesnažili oživit ve studeném reálném světě. To hlavní je, že tyto nádherné sny záhy nezahynou ve sterilní vyschlé půdě materialistické společnosti, ale naopak, stanou se trvalými jako hodnoty soucitu, pochopení, krásy, tolerance, imaginace a laskavosti. Dokonce dál a dál hýří tvůrčími nápady.

Studovala jsem sice cizí jazyky na dvou vysokých školách a pracovala v několika firmách, abych zjistila, že tudy moje cesta nevede. I proto umím být neobyčejně pečlivá a mám jedinečný cit pro detaily, což zdánlivě nejde dohromady s mým mystickým založením, na druhou stranu díky těmto vlastnostem umím nahlédnout do duše a tak se mi daří jet s jinými lidmi ,,na stejné vlně“. Když se změní Vaše nálada, moje se změní také. Jsem však schopná se odpoutat a znovu pro Vás nalézt sluneční světlo a příjemné emoce. Občas trpím i hypersenzitivitou, nicméně ji umím využívat pro empatii a mohu tak v poskytování masáží excelovat jako vlídná, ohleduplná a vnímavá J

Nejlépe se mi žije bez stabilní denní rutiny, miluji pocit, když nevím, co přinese nový den. Jsem nepolapitelná. Intenzita, s jakou rozjasním Vaši mysl bude záviset na rozmanitosti Vašich přání, které mi přednesete. Díky své vnímavosti přijímám atmosféru svého okolí. Pokud bych měla jeden den jako druhý, moje konverzace bude nezajímavá, myšlenky holé a nudné. Stala bych se fádní bytostí. Jestliže pro mě budou Vaše nesplněná přání a očekávání tak trochu výzvou, budu vtipná, optimistická a plná představivosti, moje konverzace bude bohatá a jiskřivá. Opustila jsem klidný a jistý život a šla jsem za svým snem.

Moje osobnost je sice prchavá, je však neobyčejně snadné ji chytit, pokud vyjevíte odvahu sdělit my svá přání a pocity. Podíváte – li se pozorně, v mých zasněných očích zahlédnete odraz skřítků a kouzelných stromů, které plní každé přání. Může Vás lehce znervózňovat moje tajemnost a to, že nikdy není znát, co si myslím, mě to ale umožňuje přistupovat ke každému z Vás s abstraktním nadhledem, který mi vyvolává potřebnou něhu, vhled do Vašich duší a hluboké pochopení. Masáže a terapie jsou pro mě mým životem.

 Moje vzdělání v oblasti práce s tělem:

2015 Kurz celostní smyslné masáže včetně joni, lingam, třináctá komnata, 4. dimenze, vaginální a anální mapování
2015 Sexological Bodywork
2015 Ayurvédská masáž
2015 Reiki
2016 Masáž drahými kameny
2017 Sportovní masáž
2017 Zdravotní masér (klasická a regenerační masáž)
2018 Základní thajská masáž
2018 Protahovací thajská masáž

 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled