Vera

Tantra je pro mne velice cenným nástrojem, který mne naprosto uchvátil. Bylo skvělé ji poznávat na kurzu s Denisou a Richardem. O tomto zážitku jsem snila několik let a nakonec byl ještě daleko kouzelnější, než jak jsem si ho vysnila. Velice ráda předávám dál, co jsem se tam naučila, co jsem tam zažila. Odjakživa jsem směřovala k práci s lidskou energií. Existují neuvěřitelné věci, které se takto dají zažít.
Neustále chci jít dál, každý den se snažím o kousek postoupit. Tantra je pro mne především nástroj pro léčení, uzdravování. Za sůj život jsem získala přezdívku Mal'achim (posel- anděl). Věřím, že vědomý dotek a správně „naladěná“ energie dokáží zázraky. Moc se těším na setkání s Vámi.  


Recenze:

Tantra masáže v mé osobě dříve vzbuzovaly značný respekt. Věra  jako masérka byla pro mne ideální. Celá masáž pod jejím profesionálním vedením byla absolutně přirozená i přesto, že já jsem se tohoto typu masáže zůčastnila poprvé. Emočně se jednalo o silný zážitek a fyzické uvolnění bylo ohromné. Věru bych ráda doporučila jako masérku všem, kteří dnes o tantra masáži teprve uvažují, i těm kteří již mají své zkušenosti. Všeobecně bych ráda doporučila tantra masáž alespoň jednou zažít na vlastní kůži, protože se jedná o unikátní zážitek. 
Suzanka

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 777 858 864.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 777 858 864

Zpět na přehled