Sylva

Miluji moji práci. Tantrickou masáž vnímám jako cestu pro své klienty, jak přenést sexuální energii na vyšší úroveň. Naučím Vás jak správně dýchat, jak se cítit lépe ve Vašem těle, jak cítit sexuální energii v každé buňce. Často žijeme "v hlavě", zapomínáme, že máme tělo. Pokud přeneseme více pozornosti do těla a do přítomného okamžiku, může nám to zlepšit naš život. Tantrickou masáž vidím jako cestu, jak cítit více, jak být více otevřený, citlivý, intuitivní. Dostanete ode mně láskyplný, přítomný a vědomý dotek a všechny benefity masáže si vezmete sebou domů, do své práce, do Vašeho intimního života.
Jsem certifikovaný Sexological bodyworker. Mám profesionální výcvik Tantrických masáží, sportovních masáží, Hawayské masáže, Indické masáže hlavy, Aromaterapie... zůčastnila jsem se také Tantrických a seberozvojových seminářů.

Reference:

Srdečně zdravím Sylvo, 
masáž u Vás občerstvila mé tělo i duši a byla velmi jemná a hluboká, tak jak jsem zrovna potřeboval. Během masáže a tzv. velkého tahu, jsem sledoval energii jako "kuličku z plazmy" jak mi stoupá skrze srdce až do úst, jazyka a rtů, kde se rozplynula. Několik dalších dnů, jsem byl velmi nabitý a současně klidný, rozšířilo se mi vnímání. 
Milování s partnerkou jsem prožíval více celým svým probuzeným tělem.
Děkuji za krásný zážitek
Honza 

Dobrý den, Stáňo.
Ještě jednou Vám i Sylvě chceme poděkovat za krásný nedělní zážitek :-) Oba jsme byli nadšeni. Mějte se krásně a někdy naviděnou i s Velkým tahem pro nás pro oba :-)
Mirka a Jirka

"Vaginální mapování ve mně otevřelo mou ženskou sílu, na kterou jsem úplně zapomněla. Znovu ve  mně otevřelo vnímání sama sebe jako ženu. Divokou, nežnou, smutnou, veselou, snášenlivou a  hluboce milující. Díky této úžasné zkušenosti jsem začala poznávat sebe sama. Své hranice a možnosti. Postupně se učím tomu, jaké to je, cítit se skutečně dobře, milovat své tělo takové, jaké opravdu je.  Neodsuzovat se, netlačit na sebe a na své okolí. Díky vaginálnímu mapování, díky ženským projektům, jako je například Cyklická žena, které sleduji, zažívám neuvěřitelně silné momenty ve svém životě.  Momenty, ve kterých jsem plně spojena se svou ženskou podstatou, se zemí a s přítomným  okamžikem. Dovoluji si přizpůsobit svůj pracovní a osobní svět zcela dle svého menstruačního cyklu,  díky čemuž se cítím neuvěřitelně dobře. To, že jsem začala projevovat své ženství i navenek zcela  změnilo můj partnerský život. Tím, že zůstávám vědomě ve své ženské energii se pro mne můj partner stal mužem. Mužem, který ví, co dělá a kterému mohu věřit a následovat ho. Tento překrásný intimní  zážitek doporučuji jednoznačně každé ženě, která se o sebe chce starat." Anna S.

„Byl jsem vědomým v každém centimetru doteku v těle. Pevné doteky šly do hloubky, bolesti mi ukazovali nejkritičtější místa a jemné doteky mi daly tak hezký pocit péče. V masáži se mi líbilo jak jsi postupovala jemně a citlivě. Krása... Více než vzrušení jsem cítil uvolnění. Po splnění pracovních povinností jsem si uvědomil, že už nic nemusím a rozhostil se ve mě pocit slunné neděle (ač je pondělí:-) Pak jsem sice něco dělal, ale vše s větší radostí a uvolněností. Děkuji!“ Roman M.

"Vaginální mapování pro mě byl úplně novým zážitkem. Neměla jsem vůbec žádná očekávání, jen jsem se chtěla více spojit se svým tělem. Samotný proces pro mě byl příjemný, zažívala jsem pocity klidu a bezpečí. Cítila jsem prokrvení a teplo v celé oblasti pánve. Velmi zajímavé bylo, že každá část mé joni měla jinou citlivost, některé body byly vzrušující a okamžitě jsem je cítila, jiné jsem musela více prodýchávat, protože jsem cítila tlak nebo jsem je zpočátku necítila vůbec. Celý zážitek pro mě byl jako objevování něčeho nového, tajemného, krásného a cítím se nyní více žensky, vnímavější k potřebám svého těla. Vaginální mapování bych doporučila každé ženě, která chce objevit nový rozměr své sexuality, ženskosti a prožívání."  Jana K.

"Jsem 7 let na invalidním vozíku. Po lékařské stránce je můj stav neměnný. Dnešní den jsem ale prožil něco, co mi ukázalo, jak málo vím o svém těle. Při masáži jsem cítil, jak částmi mého těla, které necítím, proudí energie, rozlévá se teplo a rozechvívá ho nádherné brnění. Pří masáži a dechových cvičeních jsem měl nádherný pocit jako kdybych byl součástí každé žilky ve svém těle. Každé a to myslím i v místech, o kterých již 7 let vlastně nevím. Po posledních tazích mě brnělo celé tělo a do večera jsem měl husí kůži a zvláštní zimnici. Musím upřímně přiznat, že mě masáž nejen velmi překvapila příjemnými pocity, ale donutila mě dívat se na mé tělo jinak. Jinak ho vnímat a nesnažit se vše pochopit rozumem. Těším se na příští sezení. Kam se posunu a co se stane. Vždyť, jak zjišťuji, jsem stále na začátku." Marek P.

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled