sdfsaEsta

Vezměte sami sebe na rande

Ráda bych Vás pozvala na cestu, při níž společně pootevřeme nejedny dveře. Cestou se budeme smát a radovat, přijdou i těžší úseky, budeme dělat odpočinkové pauzy, abychom si vydechli… a pak s novým nádechem svěžího vzduchu budeme pokračovat zase dál
Tak, jak budete vstupovat do užšího a intimnějšího kontaktu s vlastní sexuální energií, vaše prozatím pospávající energetické pole se bude více a více probouzet. Případná fyzická, psychická a emoční bolest do té doby uvězněná se tak čistí a může odcházet. Probuzená sexuální energie se vám rozlévá kolem páteře a prostupuje i ostatní části Vašeho těla, které začíná celé vibrovat.  
Mystik a učitel Osho takovýto stav vystihuje těmito slovy: „Vaše tělo vibruje, dostáváte se do jeho nejhlubší vrstvy, kde hmota přestává existovat, kde jsou jen vlny energie; stanete se tančící energií … Všechny hranice pro vás přestanou existovat… Jenom pulsujete a přestáváte být hmotnými. Vaše zamrzlá energie se rozpouští a proudí, a jak proudí, postupně se rozlévá, maže hranice mezi vaším tělem a zbylým prostorem i časem a splývá se stromy a hvězdami, se skalami a řekami, s vesmírem …“ 
Orgasmus přestává být jen genitální úlevou, nebo úlevou od nahromaděné energie. Skrze uvolnění napětí a rozproudění toku energie po celém těle se tak za hranicí hmotného můžete na té své cestě setkat a spojit s Duší i s Duchem … 
Proudy energie vás unáší stejně jako řeka a Vy – tak jako na každém správném rande – tančíte a tančíte … Teď již svobodně a ve vlastním rytmu ….
Namaste 
Jako váš průvodce se těším na společný výlet 
Kudy půjdeme a až kam dojdeme, záleží pouze na Vás
  ~ Esta ~

Moje odborné vzdělání a kurzy:
● Kurz vaginálního mapování ( Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Palečková a Richar Vojík)
● 10-ti denní profesní výcvik "Školy celostní smyslné masáže" (EASE, Denisa Palečková a Richar Vojík)
● Cesta Doteku 1,2,3 + Cesta Duše (Petr Málek, série 4 navazujících seminářů propojujících rodinné konstelace, šamanské léčení a tantrické masáže)
● 10-ti denní profesní výcvik: Lakotská škola snů a Práce s medicínským kruhem (Gran Canaria 2016, Alicia Hamm)
● v současnosti mé vzdělávání dále pokračuje, ať už dalšími kurzy, četbou či praktickými setkáními v Praze i mimo ní

Reference:

... na masáž jsem přišel s tím, že chci vědomě přestat "žít jen v hlavě" a začít vnímat život také skrze tělo ... klikni pro více

….nevím, jestli existuje nějaká slovní obdoba pozdravu z úvodního rituálu - sepnuté ruce a krátké setrvání v mírné úkloně - gesto, které by mohlo být prázdné, ale když je plně vědomé a plné úcty ke druhému, energie z něj přímo sálá - tak, jak jsem to cítil od Vás - takový pozdrav, plný vděčnosti, bych na toto místo rád vložil.
Chci Vám moc poděkovat za naprosto nezapomenutelný zážitek, kterým jsem předevčírem (3.8.2016) za Vašeho doprovodu prošel. Nedá se srovnat s ničím, co jsem dosud prožil. A taky se nedá sdílet s někým, kdo něco podobného nezažil na vlastní kůži. Ale i tak se o to pokusím:
Nesmírně si vážím toho, jak jste ke mně přistupovala. Pro Vás jsem byl král, který si zaslouží úctu a respekt - tak jsem to aspoň cítil. A přitom Vy jste byla sebe-vědomá královna, takže bylo jasné, že spolu budeme jednat jako rovný s rovným s velikou vzájemnou úctou, respektem, důvěrou. Je to úžasný pocit, něco takového cítit.
Na začátku, když jsme si povídali, jste říkala, že každá tantra masáž je jiná (i mezi stejnými aktéry). A já teď už snad trošku rozumím tomu, proč - nejde v ní totiž jen o "mechanické zpracovávání těla masírovaného" jako u klasické masáže (sportovní, rehabilitační, ...), ale její nedílnou součástí (a řekl bych dokonce tou důležitější) je předávání/proudění energie. A to nemůže být nikdy stejné jako minule, protože každý se s časem mění - nějak postupuje ve svém osobním vývoji / podle okamžité nálady - Vy jako dávající, i já jako přijímající.
Na masáž jsem přišel s tím, že chci vědomě přestat "žít jen v hlavě" a začít vnímat život také skrze tělo – aspoň/nejen pro tyto tři hodiny. A to se mi s Vaší pomocí podařilo. Ne že bych ten proces považoval za dokončený - ale první krok na dlouhé cestě k tomuto cíli se podařil - díky moc za asistenci. Byl to zvláštní a nezvyklý, ale nádherný pocit, když jste se dotýkala mého těla - Vy, vlastně cizí, krásná, mladá, žádoucí, sebe-vědomá žena - a já si dovolil to plně vnímat, procítit. Měl jsem sto chutí doteky oplácet, ale to bych sílu prožitku rázem srazil na nulu. Něco tak krásně čistého jsem ještě nezažil.
Ještě budu muset k dechu zapojit také pohyb a hlas - ale to až příště. Už teď se těším.
Díky moc za skvělý zážitek.
Tomáš

 

... když jsem odcházela domů, cítila jsem se šťastně, uvolněně, žensky, sexy a tento pocit trvá nadále ... klikni pro více

Dobrý den,
na tantra masáži jsem byla poprvé. Bylo mi doporučeno, abych si prvně vzala ženu, abych se cítila pohodlně. Esta je krásná a byla úžasná, něžná a dokázala jsem se s ní plně uvolnit a odevzdat se jí. Na začátku mi vysvětlila podstatu této masáže, což bylo velice zajímavé a podle mě důležité, abychom se více poznaly. Zapomněla jsem na vše zlé a masáž si krásně užívala. Když jsem odcházela domů, cítila jsem se šťastně, uvolněně, žensky, sexy a tento pocit trvá nadále … Moc vám ji všem doporučuji. 
S přáním hezkého dne 
Jana V.

... Bylo to krásné...uvolňující a osvobozující zároveň ... klikni pro více

Bylo to krásné...uvolňující a osvobozující zároveň. Šla bych zas. :) Děkuji za zorganizování a přeji krásné dny, R.

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled