Joella

Fyzický dotyk dávaný srdcom je pre telo posvätnosť sama, pokiaľ si ho dovolíme prijať. Bez dotyku prítomnosti nevieme, čo je dôvera, Láska, súcit, ani hlboké priateľstvá. Práve tie nám prinášajú oporu, radosť a pocit, že sme spojení.

"Sme ako ostrovy v mori, na povrchu oddelené, ale spojené v hlbinách."
William James

Milujem život, ľudí, porozumenie a Krásu. Cez prijatie sme jej tvorcovia.
Darom, ktorý vám s radosťou odovzdám je vhľad a jasnocit.
Ďakujem mojím učiteľom, ktorí ma doviedli až sem.

 

Referencie:

celotelová zmyselná masáž

Masáž s Joellou byla úžasná. Tři hodiny uplynuly jako voda, kdy jsem se vznášela na vlnách uvolnění, radosti a potěšení. Joella byla jako Bohyně, ztepilá, klidná, láskyplná, silná, velmi empatická, velmi přítomná. Masáž s Joellou byla pro mne velmi příjemným zážitkem, který ve mně dozníval ještě několik dní.

S láskou
Markéta B.

Na masáži som bola prvý krát.
Láskavé dotyky, veľká úcta k môjmu telu, zaujímavá cesta ako lepšie spoznať samu seba ♥

Jana


Vaginálne mapovanie

Joellu som stretla na 10-dňovom výcviku Celostní smyslné masáže a dáko sme si padli do oka. Dve čo možno vyzerajú navonok ako suverénky, ale vovnútri krehké ako ľalie 😊 . A tak sa naše vnútorné svety stretli počas spoločnej masáže a bolo to úžasné - cítila som, že sa môžem úplne uvoľniť, že Joella prijíma každý kúsok môjho tela, že cez seba dokáže v človeku prebudiť Lásku, Plynutie, Zmyselnosť. Bola to jedna z mých najkrajších masáži, jeden z najkrajších ženských dotykov, ktoré som zažila.
Moc ďakujem a teším sa na repete 

Misa

 

Joella se zhostila mého prvního vaginálního mapování vůbec. Přesto, že jsem do mapování nevcházela v právě ideálním psychickém rozpoložení, Joelle se podařilo navodit natolik příjemnou atmosféru přátelského přijetí a opory, že celý proces proběhl až do konce. Měla jsem v sobě uložených mnoho bolů a Joella mi byla opravdu pevnou oporou. Vnímala jsem ji jako strážného anděla ve chvílích, kdy se ve mně začali ukazovat první kostlivci uloženi hluboko v mém nitru. Joelle patří mé velké poděkování za to, že mě bezpečně, s pokorou a jemností provedla tímto významným krokem.

Lucie V.P.

Děkuji Joelle za nádhernou masáž, která mi vlila do žil novou krev. Její hravá, smyslná energie a láskyplné doteky doslova rozvibrovaly celé moje tělo, dodaly mi sílu a pomohly mi užít si naplno svojí mužnost. Cítím se znovu svěží,  radostný a plný elánu. Dík za to!
Honza.

Tantra je o probouzení těla. Dostane-li se vaše tělo do rukou takové tantrické kněžky jako je Joella, pocítíte jak je tantra kouzelná. Absolvoval jsem několik masáží u Joelly, každá byla trošičku jiná, ale vždy byla neuvěřitelně uvolňující a zároveň nabíjející. Joella je empatická a skvěle cítí reakce těla. Mé tělo reagovalo na každý dotek masérky a já si říkal, že takhle zřejmě vypadá Ráj.
Jozef

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled