Janina

Cítíte to samé co já? Že tohle přeci nemůže být všechno…
Vaše intuice vás neklame, sexuální energie a pohlavní orgány neslouží pouze k rozmnožování. Rychlý klitoriální orgasmus, který si čas od času dopřejete, nebo masturbace u porno filmů, vedoucí k tzv, vypuštění páry, ani to není ta největší bomba.
Dovolte si začít pátrat, nadechněte se zhluboka, uvolněte se a zamyslete se... Vaše tělo má mnohem větší potenciál, než jste si mysleli. Ale léta nastřádaných bludů, příkazů, polopravd či lží ze strany rodičů, učitelů, společnosti, se podepsala na mnoha z nás, a dostat se zpět ke svému jádru může být těžké. Každý, kdo se rozhodne objevit hlubší, nezapomenutelné a léčivé rozkoše, které mu jeho tělo nabízí, brzy pozná, že to je mnohem větší zábava.
Mohla bych být tou, která vám pomůže najít cestu k vašemu ohnisku a rozvádět energii po těle, aby zůstala jako magma pod povrchem, ale nezpůsobovala přitom napětím trhliny na povrchu..?
V oblasti práce se sexuální energií mě velice zajímá otázka odevzdání vlastního těla do rukou jiného člověka. Především ženy často trpí strachem, nedůvěrou, která má za následek to, že hrubnou a ztrácí ženskost. Sama u sebe jsem svědkem postupného zjemňování projevů a narůstající důvěry v ostatní, díky tomu, že se někdy odevzdám, partnerovi, životu… Techniky jako vědomé BDSM nebo vodní terapie watsu nám dávají šanci se uvolnit v rukou zkušeného a vědomého člověka. A na řadu tak může přijít léčení.
Mým cílem je být uvolněná. Pokud tím, že budu sama sebou, udělám někomu radost, je to skvělé.

Odborné vzdělání a kurzy:

Ráda bych podotkla, že níže uvedené kurzy mi byly přínosem co se týče technik a podpory. Mí učitelé mi jsou inspirací ale ani ten nejlépe strukturovaný kurz z nás neudělá dobré maséry. Jsou to především setkávání s otevřenými lidmi, kteří se nebojí projevovat své skutečné já a pravidelné aplikování nabytých zkušeností do svého života. Jinými slovy, to čemu lidé říkají tantra, je filozofie, styl života, a cílem maséra, který chce poskytovat tantrické masáže, by mělo být takový styl života vést. Pokud já nebudu uvolněná a vědomá, stěží toho dosáhnu u klienta…

“Potrhlá moudrost” - uvolňování emočních bloků,probouzení centra intuice s Andrew Barnesem,level I a II
10-ti denní profesní výcvik "Školy celostní smyslné masáže" (EASE, Denisa Palečková a Richar Vojík)
Celotělový energetický orgasmus s Andrew Barnesem
Watsu - vodní terapie s prvky shiatsu, level I. a II., 
Základní kurz kraniosakrální terapie s CSO Radkem Neškrabalem BCST 
Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 777 858 864.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 777 858 864

Zpět na přehled