sdhsDina

Práce se sexuální energií je pro mě přirozenou a nedílnou součásti života. Během tantrické masáže cítím v sobě velkou lásku, úctu a přijetí.
Díky synergickému propojení a celkovému navýšení energie dochází k hlubokému léčení těla i duše. Transformuje to vnitřní nastavení, osvobozuje a přináší šťastné změny do života. 
Pojďte společně prozkoumat, co dokáže Vaše sexuální energie a mé umění ji láskyplně vnímat a směřovat. Můžeme v masáži pracovat i s Vašim konkrétním záměrem.

Mé odborné vzdělání a kurzy:

•    Profesní výcvik "Školy celostní smyslné masáže" – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík
•    Vaginální mapování – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Palečková a Richard Vojík
•    Tantrický Celotělový Energetický Orgasmus – Andrew Barnes
•    Kurz léčení Tao Nejvyšší vnitřní alchymie Microcosmic Orbit & Sexual Alchemy – Master Mantak Chia, Universal Healing Tao Master School, Thailand 
•    Technika kvantového dotyku Matrixu TKDM – Pavel Vondrášek
•    Poslouchej své tělo – Mezinárodní Škola Lise Bourbeau Listen to your body
•    Pět traumat duše – Mezinárodní Škola Lise Bourbeau Listen to your body
•    Láska k sobě – Mezinárodní Škola Lise Bourbeau Listen to your bodyTerapeut Energetické 
•    Intenzivní výcvik Neuro lingvistické programování NLP – Alunika Dobrovolski a Alexandr Gerasimov
•    Mystéria Afrodity – Škola Margarity Murakhovské, Kypr
•    Profesní výcvik Ženský trenér Vědomého ženství – Škola Margarity Murakhovské
•    Síla ženské moci – Škola Margarity Murakhovské, Thailand 
•    Mystéria Bohatství – Škola Margarity Murakhovské, Austria
•    Terapeut energetické psychologie EFT – Institut Energetické Psychologie Z.Katayama 

 

Reference:

Ahoj Dino,
chci Ti moc poděkovat za včerejší masáž. 
Tenhle zážitek se hodně hluboko a nesmazatelně vryl do mého srdce. Díky moc. Bylo to nepopsatelně nádherné. Díky, díky, díky - moc. 
Pro mne má nesmírnou hodnotu Tvůj přístup ke mně - s úctou, respektem mne bereš takového, jaký jsem. Už dávno jsem zapomněl, jaké to je, když mohu cítit, že mne žena má ráda.
Už teď se budu moc těšit na příště.... :o) A rád se kvůli tomu vypravím kamkoli.
Ještě jednou DÍKY 
Tomáš

Navštívil jsem Dinu na klasické tantra masáži. Při příchodu mě Dina přivítala milým a zářivým úsměvem a uvítacím obejmutím. Domluvili jsme na průběhu masáži a hnedka se začalo. 
Dina má neskutečně jemné ruce, které mě pohladili a dotkli se nejen mého těla, ale i duše. 
Zážitek z masáže byl neskutečně krásný, spalující i energetizující zároveň. 
Dina je bohyně, která ovládá vášeň a veškeré techniky olejové masáže. Masáž jsem si užil naplno a moc za ni děkuji. Bylo to víc něž jen masáž, bylo to napojení všech smyslů, dechu, hlasu a pohybu. Děkuji za prožitek. 
N.TS.

S Dinou jsem se setkala na tantrickém výcviku a měla jsem velkou radost, když vyslyšela mou prosbu o společnou masáž – už jenom při samotném setkání s ní má totiž člověk pocit, že se pod jejím dotykem bude moci opravdu uvolnit, čiší z ní nepředstíraná radost z její schopnosti lidem pomáhat a být na ně něžná. A masáž tak skutečně i proběhla dle očekávání...Vědomé, něžné a autentické.
Jana 

S Dinou jsem měla možnost poskytnout čtyřruč celostní smyslnou masáž mému muži. Byla to velmi příjemná a obohacující zkušenost, protože Dina se dokázala velmi dobře nacítit, jak na přijímajícího muže, tak na mě, na druhou masérku. Přestože jsme se nikdy před touto zkušeností nesetkaly, masáž plynula velmi spontánně, synchronně a harmonicky, aniž bychom se slovy domlouvaly. To dokazuje velmi vyvinutou schopnost intuice a společného naladění. Vnímám, že tato masáž měla synergický přínos pro všechny zúčastněné.
Měla jsem také možnost přijímat vaginální mapování od Diny. Velmi jsem ocenila její citlivost a téměř mateřskou náruč, kterou mi poskytla jako bezpečné zázemí během celého procesu. Dina je velmi přející, přátelský a oddaný člověk. 
Lucie V.P.

... Dina je žena s kouzelným mixem sladkosti a kontrolovaného bláznovství ... klikni pro více

Dina je žena s kouzelným mixem sladkosti a kontrolovaného bláznovství. Je láskou čarodějky s okouzlujícím úsměvem. Miluji její dotek, její magické noblesní prstíky. Děkuji za tento krásný moment. Sice nemluví anglicky, ale její tělo mluví za ní. JM

 

... Masáž od Diny je tou nejúžasnější podobou tantry ... klikni pro více

Masáž od Diny je tou nejúžasnější podobou tantry. Dina je empatická a vnímavá a skvěle reaguje na odezvy těla. Její prsty hrají jemné i silnější tóny a výsledkem je neuvěřitelný zážitek v podobě gejzíru emocí. Vesmír koncentrovaný v nádherném okamžiku. Jozef

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled