Barbora

Vzdělání a kurzy:

2014 - kurz mobilizace páteře Dexter Academy
2014 - reflexologie nohy - Škola přírodní medicíny
2013- 2016 - univerzita J.E.Purkyne - fakulta zdravotnických studií
2016 - Celostní smyslné masáže EASE
2016 - institut tradiční čínské medicíny-probíhající vzdělávání
2017 - Škola pánevního dna I. blok

Reference:

“Slecna Barbora je ticha, etericka bytost, ktera na pohled "klame telem", spis by mela byti lesni víla - tak jemna je. Ovsem jakmile se vas v pocatku ritualu dotkne, pochopite, ze harmonii jejich laskavych rukou neuniknete... protoze ani nechcete. Dekuji slecne Barbore za nevsedni empirii, preji si znovu setkat se pri vyjimecne chvili dusevni i telesne radosti v kompozici elektrizujicich doteku páva či králíčka... (tohle pochopi, jen kdo absolvuje:-). Martin F.”

Dobrý den,
chtěl bych dodatečně poděkovat Báře za uvedení do světa tantry :) Před první zkušeností jsem byl dost nervózní, no vaše prostředí a následný rozhovor s Bárou před masáží mě dostatečně uklidnil. Pak už jsem si mohl masáž užít od první chvíle a prožívat vše nové co se objevovalo. Bára byla velice milá a citlivá a já se moc rád oddal jejím příjemným dotekům. Celé jsem si to moc užil a odcházel jako nový člověk. Báru mohu jedině doporučit, určitě si to v budoucnu zopakuji.
Hezký den a spozdravem
Martin S.  

 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled