afefgfgfAngelika

Práce masérky pro mne není jen povoláním, ale cítím ji jako své poslání. Několik let jsem pečovala o svou maminku v invalidním důchodu, a v tomto období jsem se začala vzdělávat v oblasti seberozvoje, práce s tělem a masáží. Zažívala jsem sama na sobě, jak pozornost věnovaná naší tělesné schránce dovede účinně rozpouštět nejen tělesné obtíže, ale i jakékoli psychické bloky, které brání harmonickému prožívání života. Tuto svou zkušenost předávám nyní svým klientům. 

Řekli o mně: 

Angelika je velmi talentovaná masérka, jejíž osobní rozvoj přirozeně a plynule vyústil v profesi, jíž se věnuje s láskou i odbornou znalostí. Absolvovala jsem s ní rovněž osobní terapii, aby mi pomohla rozklíčovat životní téma, které jsem řešila. Naprosto mě ohromilo, jak mě vedla k rozpoznání příčiny dané situace, k uznání svých pocitů a podpořila mě k následování vlastního intuitivního vedení. Odcházela jsem s úlevou, že konečně vím, co potřebuji právě teď udělat.
Adeli 

Moje kurzy:

2015/16 Asistence na kurzech (Mgr. Denisa Palečková CSB, Ing. Richard Vojík CSB)
2015 EASE Celostní smyslné masáže (Mgr. Denisa Palečková CSB, Ing. Richard Vojík CSB, Evropská akademie somatického vzdělání)
2013 Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Vzdělávací zařízení  akreditované MŠMT)
2013 Medová masáž (Dagmar Rydzi, Brno)
2013 Čokoládová masáž (Dagmar Rydzi, Brno)
2011-2013 Mohendžodáro (Ženské harmonizační cvičení, MUDr. Monika Sičová Lažánky)
2012 Mohendžodáro cvičitelka 1stupně (Ženské harmonizační cvičení, MUDr. Monika Sičová,Ing. Igor Samotnáý, Osho Sugama Meditation Center)
2007-2013 Usui Shiki Ryoho Reiki 1−4 stupeň terapeut, Mistr učitel   1-2 stupeň + 9 měsíční kurz Jarka Fibichová, Pohořelice, 3 mistrovský  stupeň  Bc. Markéta Stejskalová,Prostějov,  4 stupeň Mistr –učitel  Jana Kolová, Ostrava
2009 Andělské reiki 1−2 stupeň (Helena Bagoňová, Božice)

Reference:

Dobrý den, Angeliko, 
moc děkuji za dnešní naprosto úchvatný zážitek. Určitě jsem nebyla u Vás naposledy.
S pozdravem
Martina

Masáž s Angelikou byla včera velmi pěkná. Výborně jsem se bavil. Až Angeliku uvidíte, můžete jí prosím říct, že jsem byl velmi spokojený, je jemná, milá a umí naslouchat mému tělu. Také je velmi přátelská, přístupná a vyslyšela má očekávání. Připadal jsem si jako u pečující mámy. ;) J.M.

"Nádherná masáž! Jedna z nejlepších smyslných masáží, jakou jsme kdy měli.
Mnohokrát děkujeme!"
Linda + Tim 

 

Rezervujte si svou masáž na čísle 775 108 888.

Podívejte se, kdy vaše oblíbená masérka/masér pracuje >>> Kalendář služeb nebo se zeptejte i na její/jeho další možné termíny.

Informujte se o aktuálních slevách >>> Akce

Máte dotazy? Napište nám nebo zavolejte! info@tantraspa.cz, 775 108 888

Zpět na přehled